Vizitinės24 siūlo:

Reklamos ir spaudos srityje dirbame nuo 2003 metų. Tikrai turime ką pasiūlyti ir rekomenduoti savo klientui. Mūsų tikslas neįsiūlyti kuo daugiau paslaugų, o rasti optimalų ir tinkamą kliento verslui sprendimą.

Kodėl reikalingas Firminis Stilius?

Moerni marketingo strategija neapseina be vizualinės informacijos elementų:

kompleksines reklamos paslaugos


Veidas.
Įsimintinas ir išskirtinis įmonės veidas padės klientui jus prisiminti. Leis išsiskirti iš daugybės kitų įmonių ir nepasimesti interneto patybėse. Be to, vizualinis įmonės stilius gali atskleisti pagrindinius įmonės siekius, orientuotą sritį. Mūsų siūlomos firminio stiliaus kūrimo paslaugos padės įmonei susikurtį "veidą" rinkoje.

Kokioms įmonėms reikalingas firminis stilius?
Be jokių abejonių didesnėms įmonėms firminis stiliūs būtinas, ir daugelis mažesnių įmonių firminio stiliaus kūrimą laiko bereikalingomis išlaidomis, kurios niekaip neįtakos įmonės sėkmę ar pelną. Tačiau tai klaidinga strategija: gera vizitinė, malonus stilingas komercinis pasiūlimas ar kvietimas, kokybiškas buklėtas, visa kas gali išskirti įmonę iš minios ir nuteikti klientą pasinaudoti įmonės paslaugomis. Mes isitikinę, kad kiekvienas verslas turi turėti veidą, ir nuo jo prasideda sekmingas marketingas. Kuriant firminį stilių akcentuojame logotipo kūrimą, firminių spalvų, šrifto parinkimą, papildomų elementų kūrimą.

Nuo ko pradėti
Parašykite mums, trumpai aptarsime jūsų veiklos kryptis ir norus.