Vizitinės kortelės paruošimas spaudai


Norite patys sukurti vizitinės kortelės maketą? Sužinokite, kaip tinkamai paruošti vizitinę kortelę spaudai!

Vizitinių kortelių maketavimas CorelDraw programa. Pirmiausia, ką reikia padaryti atidarant CorelDraw programą - tai nustatyti tinkamą dydį. Kadangi standartinės vizitinės kortelės yra 90x50 mm arba 85x55 dydžio, tai parametruose atitinkamai reikia pasirinkti būtent tokius matmenis.
Atsidaro tuščias baltas lapas pasirinkto dydžio.

Vizitinių kortelių maketavimas Vilniuje


Naudodamiesi viršuje ir iš kairės pusės turima linijuote, nustatome vizitinės kortelės ribas, kad jos būtų aiškiai matomos. Tai padės mums tinkamai paruošti maketą.
Kadangi visas tekstas turi būti talpinamas ne arčiau nei 5 mm nuo krašto, liniuotes taip pat nustatotome atitinkamai, t.y. atimtadmi nuo vizitinės kortelės ploto po 5 mm iš kiekvienos pusės.

Vizitinių kortelių paruošimas spaudai
Mūsų vizitinės kortelės saugi zona jau paruošta! Dabar galime užsiimti jos dizainu. Visą norimą tekstą galime talpinti saugioje zonoje, t.y. visas tekstas turi tilpti vidurinių linijuočių nustatytoje zonoje.

Kaip paruošti vizitinės kortelės maketą pačiam


Vizitinės kortelės dizainas jau paruoštas? Tuomet judame toliau!
Jeigu vizitinė kortelė turi foną (nesvarbu, ar tai bus nuotrauka, spalvotas fonas ar spalvoti elementai), kurie turi būti prie vizitinės kortelės kraštų, tuomet svarbu yra palikti užlaidas.
Vizitinės kortelės fonas turi būti su užlaidomis, ką reiškia, kad reikia palikti po 2 mm iš kiekvieno vizitinės kortelės krašto, kad spausdinant fonas nebūtų pažeistas, o vizitinės kortelės maketas liktų išsaugotas.
Tam, kad tinkamai paliktume užlaidas, nustatome linijuotes (papildomai po 2 mm prie kiekvieno vizitinės kortelės krašto) ir foną padarome tokio dydžio, kaip buvo nustatyta riba išorinėmis linijuotėmis.

Mūsų vizitinės kortelės saugi zona jau paruošta!

Vizitinės kortelės maketas


Verta įsidėmėti, jeigu fonas išlieka baltas, tuomet užlaidų palikti nereikia.
Svarbu yra nepamiršti visą tekstą paversti kreivėmis. Pažymime visą tekstą ir viršutinėje panelėje pasirenkame funkciją "Object", vėliau "Convert to curves".
Mūsų vizitinė kortelė jau paruošta gamybai, beliko tik tinkamai išsaugoti failą.

Tam, kad išsaugotume vizitinės kortelės maketą, kairėje pusėje pasirenkame "Fail", vėliau "Saves as". Pasirenkame formatą (CDR - Corel Draw arba PDF). Išsaugojant maketą .cdr formatu, reikia jį išsaugoti ne aukštesnėje nei 16.0 versijoje.


Jūsų vizitinė kortelė tinkamai paruošta spaudai!

Nepavyko sukurti vizitinės kortelės maketo? Mūsų profesioanlūs dizaineriai pasirengę Jums padėti!

Susisiekti