Kam reikalingos vizitinės kortelės?


Tikriausiai kiekvienas žino, kas yra vizitinė kortelė, juk jeigu ne mes patys daliname šį stačiakampį popieriuką su kontaktiniais duomenimis, tai kart nuo karto gauname jį nuo įvairių paslaugų tiekėjų. Tad kam gi reikalinga vizitinė kortelė? Atrodytų, kad atsakymas yra akivaizdus. Kad nereikėtų kaskart rašyti savo kontaktinės informacijos rašikliu ant įprasto popieriaus lapo arba siųsti SMS žinute, nes toks būdas paprasčiausiai nėra patogus nei paslaugų tiekėjui, nei pačiam klientui. Tačiau šis atsakymas nėra išsamus ir neatskleidžia visos vizitinės kortelės esmės bei galimybių, nors vizitinė kortelė — galingiausias įrankis kuriant asmens (arba įmonės) verslo įvaizdį.
Visos vizitinės kortelės yra suskirstytos į keletą grupių. Priklausomai nuo individualaus poreikio, verslininkas gali turėti tik vieną iš jų arba visus iš karto.Asmeninės vizitinės kortelės.

Asmeninėje vizitinėje kortelėje pateikiama informacija tik apie vieną konkretų asmenį. Joje nurodomas vardas, telefono numeris ir/arba kita asmeninė kontaktinė informacija (el. pašto adresas, „Skype“, socialinio tinklo puslapio adresas ir kiti). Tokios vizitinės kortelės įteikiamos susitikimo su naujais žmonėmis metu. Jos skirtos tik neformaliems susitikimams, todėl naudoti asmenines vizitines korteles verslo srityje nėra geras sprendimas.


Vizitinė kortelė verslui.

Vizitinės kortelės verslo srityje naudojamos norint užmegzti naujus verslo kontaktus, ryšius. Čia nurodomos ne asmeninė, o verslo informacija, kuri yra skirta asmenims, su kuriais bendraujate išskirtinai apie darbą ir verslo reikalus. Tokia vizitinė kortelė yra asmens „veidas“ jo profesinėje srityje, todėl visų pirma ji turi būti atspausdinta ant gero, brangaus popieriaus, o visų antra, ji turi būti nepriekaištingo dizaino - griežta, lakoniška, dalykiška. Jei asmuo gali sau leisti bet kokią savo fantazijos laisvę asmeninėse vizitinėse kortelėse, verslo vizitinių kortelių dizainas turi būti apgalvotas iki smulkmenų.


Korporatyvinės vizitinės kortelės.

Vadinamos "korporatyvinėmis" vizitinės kortelės pristato ne vieną konkretų asmenį, bet visa įmonę. Labai svarbu, kad visos vizitinės kortelės kopijos būtų daromos tuo pačiu dizainu, šriftu, stiliumi ir turėtų įmonės logotipą. Galinėje vizitinės kortelės pusėje galite nurodyti įmonės (biuro) darbo laiką, žemėlapį arba kitą naudingą informaciją, kurią potencialus klientas arba partneris gali pasinaudoti tam, kad lengviau susisiekti su įmone. Popierius tokioms vizitinėms kortelėms turi būti kokybiškas - taip vizitinė kortelė greitai nepraras savo estetinės išvaizdos ir galės ilgiau tarnauti jūsų klientams ir verslo partneriams.


Tai kam gi reikalingos vizitinės kortelės?

Įsivaizduokite tokią situaciją: sutikote žmogų ir jis nori išsaugoti jūsų kontaktinę informaciją, kad prireikus galėtų su jumis susisiekti. Tuo atveju, jeigu neturite asmeninės (arba verslo) vizitinės kortelės, jis užsirašys jūsų duomenis geriausiu atveju į mobilųjį telefoną. Vėliau jam teks ilgai prisiminti, iš kur šis naujas kontaktas atsirado jo telefonų knygoje. Kitas būdas — jis pasižymės jūsų kontaktus ant paprasto popieriaus lapo (arba užrašų knygelėje), kas yra dar blogiau, nes popieriaus lapas kartais pametamas arba netyčia išmetamas „kaip nereikalingas“. Todėl labai tikėtina, kad asmuo niekada negalės su jumis susisiekti. Jeigu turėsite su savimi vizitinę kortelę, visos šios problemos yra lengvai išsprendžiamos.
— Pirma, vizitinėje kortelėje pateikiama išsamia jos savininko kontaktinė informacija.
— Antra, vizitinės kortelės įprastai laikomos specialiame dėkle arba piniginėje, todėl rizika netyčia pamesti jūsų vizitinę kortelę yra minimali.

Neturite vizitinės kortelės?
Akivaizdu, kad vizitinės kortelės reikia absoliučiai visiems ir kiekvienam, norinčiam užmegzti naujus verslo arba asmeninius ryšius. Patogus ir praktiškas aksesuaras ne tik palengvina kontaktinės informacijos pateikimo procesą, bet ir sudaro pagrindinį įvaizdžio dalį.
Įsigykite savo asmeninę arba verslo vizitinę kortelę ir tapkite lengvai pasiekiami!

Užsisakyti vizitinę kortelę