Logotipo atnaujinimas

1. SENOJO LOGOTIPO ANALIZĖ


Logotipo kūrimas nemokamai – būtent šį įrankį klientas naudojo savo logotipo kūrimui. Tai supratome išanalizavę atsiųsto logotipo dizainą, nes rinkoje panašių logotipų radome nemažai. Taip pat, tarp logotipo trūkumų pasireiškė ir prasta jo kokybė, nes logotipas buvo išsaugotas netinkamu formatu (padaryta ekrano nuotrauka). Šį logotipą užsakovas naudojo kelis mėnesius ir suprato, jog jam yra reikalinga naujo, patrauklaus ir modernaus logotipo kūrimo paslauga.

Logotipo kūrimas – naujo firminio stiliaus kūrimas pagal šiuolaikines tendencijas, atitinkančius Jūsų norus ir pageidavimus.

Logotipo kūrimas Vilniuje

2. LOGOTIPO SUKŪRIMAS – UŽSAKOVO PAGEIDAVIMAI


Seno logotipo dizainas – jame buvo pavaizduota saulė ir saulės panelės. Tarp užsakovo pageidavimų buvo prašymas išsaugoti seno dizaino elementus. Gauta užduotis logotipo kūrimui: sukurti tokį logotipą, kuriame būtų tie patys elementai, kurie buvo naudojami ir iki tol, o taip pat, kad logotipas atspindėtų įmonės veiklą. Logotipo dizainai – susipažinkite su mūsų atliktais darbais ir kartu sukurkime naują šedevrą, išsiskiriantį iš Jūsų konkurentų.

logotipo atnaujinimas

3. LOGOTIPO KŪRIMAS – DARBŲ PRADŽIA


Užsakovas informavo, kad po dviejų savaičių dalyvaus parodoje ir nori kuo greičiau gauti logotipą. Taip pat, klientas papildomai užsisakė vizitinių ir skrajučių gamybą. Tam, kad vizitinių kortelių ir skrajučių maketai išlaikytų vientisą stilių, darbus reikėjo pradėti nuo logotipo ir firminio stiliaus kūrimo. Kad patenkintume užsakovo pageidavimus ir darbus atliktume laiku, supratome, kad logo kūrimas turi užtrukti tik porą dienų, todėl kiekviena minutėlė buvo labai svarbi. Turėdami aiškią užduotį, buvo pradėtas logotipo kūrimo darbas.

Logotipo gamyba

4.LOGOTIPO KŪRIMAS


Išanalizavę rinką, buvo pradėti dizaino kūrimo darbai – pirminiuose variantuose buvo naudojami seno logotipo elementai, t.y. saulė ir saulės panelės. Keturių valandų bėgyje mūsų komanda sukūrė net 6 skirtingus logotipo variantus – įvairaus stiliaus ir skirtingų variacijų, atskleidžiančių skirtingą vizualinį požiūrį .Visų variantų bendras tikslas buvo parodyti unikalumą ir išskirtinumą rinkoje.

Logotipo kūrimo kaina – visada yra nustatoma individualiai ir priklauso nuo pateiktų pageidavimų bei norų.

Logotipo sukūrimas Geso Group

5. LOGOTIPO PASIRINKIMAS


Iš pradžių klientas pasirinko su saulės panelės elementais ir aiškiai įskaitoma raide “G” logotipo variantą, bet užsakovas ne buvo galutinai įsitikinęs dėl savo pasirinkimo. Susitaręs asmeniniai konsultacijai, mūsų ekspertas suteikė naudingų patarimų ir platesnės informacijos bei komentarų dėl pateiktų logotipo variantų. Kartu išanalizavę visus sukurtus logotipus ir peržiūrėję iškabų ir kitų reklamos gaminių vizualizacijas, po ilgo pasitarimo kartu pasirinkome tinkamiausią variantą, kuris atitinka šiuolaikines tendencijas ir užsakovo pageidavimus.

Geso Group logotipas spaudoje