Paprastumas


Logotipas turi būti įsimintinas, tad svarbu nepersistengti su detalėmis. Pasistenkite, kad ir jūsų logotipą sudarytų iki 5 atskirų elementų – detalesnius logotipus klientai tiesiog užmiršta.


Logotipo sukūrimas


Unikalumas


Analizuoti sėkmingus logotipus yra gerai, tačiau jokiu būdu nekopijuokite patinkančių pavyzdžių. Taip pat venkite logotipus kurie yra panašus į Jūsų konkurentų logotipus.


Unikalaus logotipo kūrimas


Atpažįstamumas


Atpažįstamumas. Logotipas yra Jūsų verslo esmės atspindys, tad pažvelgus į jį iš karto turi kilti mintys ir asociacijos, kokias paslaugas ar prekes parduodate. Pasistenkite, kad logotipas dėl išskirtinių (bet ne per daug specifiškų ir smulkių) detalių taptų atpažįstamas visiems jūsų klientams net ir iš tolimesnio atstumo.


Logotipo atpažįstamumas


Lankstumas

Kurdami logotipą turite vadovautis šaltu protu – ne viskas, kas labai gražu, yra tinkama verslui. Atminkite, kad jūsų logotipas bus spausdinamas ir naudojamas ant įvairių paviršių bei fonų, tad turi gerai atrodyti tiek juodame, tiek baltame fone, tiek ant didžiulio stendo, tiek ant miniatiūrinių verslo suvenyrų.


Logotipų lankstumas


Logotipo kūrimas nemokamai

Logotipo kūrimas nemokamai – būtent šį įrankį klientai dažnai naudoja savo logotipo kūrimui. Dažniausiai tarp logotipo trūkumų pasireiškė prasta kokybė, kartais logotipas yra išsaugotas netinkamu formatu (padaryta ekrano nuotrauka).


Nemokamas logotipų kūrimas

KAINOS

Logotipų kūrimo kaina priklauso nuo logotipo sudėtingumo, Užsakovo pageidavimų ir vizijos. Atnaujinimome logotipų sukūrimo pasiūlymus, dar daugiau eskizų už tą pačią kainą!

Logotipo kainos

Jūsų patogumui suteikiame nemokamą konsultaciją ir atsakome į visus rūpimus klausimus, o pigus logotipo kūrimas prasideda tik nuo € 150!