Tatjanos Dvaras

www.tatjanosdvaras.lt
Prieš pradedami tinklapio kūrimo darbus, pasirūpinomeTatjanos Dvaro firminiu stiliumi. Iki šiol logotipe buvo naudojamos 2 spalvos – auksinė ir žalia, tačiau įvairių atspalvių. Tam, kad sukurtume firminį stilių, pirmiasia pasirūpinome logotipu. Parinkome spalvas ir atlikome logotipo koregavimo darbus. Nuo šiol reklamos gamybai naudojamas vienodas logotipas.


Pagrindinis mūsų tikslas buvo sukurti tokį tinklapį, kuris išsiskirtų iš konkurentų svetainių bei būtų paprastas naudojimui.Kadangi dvaras nuomojamas įvairioms šventėms, nusprendėme plačiau aprašyti apie kiekvieną, kad apsilankiusiems nesukeltų siunkumų surasti dominančią paslaugą. Bet tuo pačiu, kad tinklapis atrodytų moderniai ir palaikytų jau sukurtą firminį stilių.Sunkiausia darbo dalis buvo susijusi su puslapių dizainu - jie turėtų būti informatyvūs, tačiau ne per daug apkrauti tekstais. Kruopščiai apgalvojome kiekvieną detalę, eksperimentavome su padavimo galimybėmis ir radome sprendimą. Mes siekėme, kad dizainas būtų paprastas ir stilingas. Todėl nusprendėme, kad kiekviename vidiniame tinklapio puslapyje aprašysime teikiamas paslaugas bei pateiksime nuotraukas.Kiekviename iš vidinių puslapių buvo patalpintos individualiai sukurtos nuotraukos. Su dizaineriu keletą kartų lankėmės dvare, kur fotografavome ir filmavome pasiruošimą šventėms. Vėliau visos nuotraukos buvo panaudotos web svetainėje. Nuotraukas taip pat panaudojome video klipų kūrimui ir soc. tinklų priežiūrai.
Paslaugų aprašymai ir tinklapio tekstai buvo sukurti atsižvelgiant į visas Google keywords ir SEO taisykles.Tai turėjo didelės įtakos pasiekti tokio rezultato Google paieškoje.Visas svetainės iliustracijas sukūrėme mes. Kurdami internetinį pasirūpinome, kad svetaine būtų pritaikyta ne tik peržiūrai kompiuteryje ant didelio ekrano bet ir mobiliesiems įrenginiams.