Web svetainė VilniusTransfer.com


Apie projektą. Sukurta viena iš didžiausių užsakomųjų pervežimų paslaugas siūlanti internetinę svetainę. Vieni iš pirmųjų Lietuvoje tinklapyje įvedėme galimybę užsisakyti ir apmokėti paslaugas internetu.


Patogu užsisakyti. Web svetainėje sukurtuose puslapiuose suteikiama galimybę peržiūrėti kiekvienos siūlomos paslaugos kainoraštį, plačiau susipažinti su paslaugos aprašymu, užsisakyti ir apmokėti per PayPal sistemą. Paslaugų užsakymams taip pat sukurta labai patogi ir aiški užklausimų/užsakymų forma.


Sukurta individualiai. Kiekviename iš elektroninių puslapių patalpintos individualiai sukurtos nuotraukos. Paslaugų aprašymai ir tinklapio tekstai sukurti atsižvelgiant į visas Google keywords ir SEO taisykles. Klientų aiškumui sukurtas itin aiškus paslaugų kainoraštis. Kainoraštį itin lengva keisti ir valdyti už tinklapio administravimą atsakingiems asmenims.

Papildomai atlikti darbai. Užsakovui buvo papildomai atlikti darbai: logotipo kūrimas ir vizitinių kortelių maketavimas ir spauda; skrajučių maketavimas ir spauda; video kūrimas ir talpinimas į soc. tinklus; socialinių tinklų priežiūra ir administravimas; tekstų kūrimas ir talpinimas; kita internetinė reklama; nuolatini tinklapio atnaujinimo darbai.