Dovanų kuponų gamyba
Dovanų kuponų spausdinimas

Dovanų kuponų gamyba Vilniuje

Dovanų kuponų spausdinimas – įvairių dydžių, įvairių stilių. Nuo paprastų dovanų kuponų iki kuponų su lenkimu ar netgi folijavimu.
Populiariausi variantai: dovanų kuponas su lenkimu, dovanų kuponas be lenkimo, dovanų kuponas su folijavimu, laminuoti dovanų kuponai.
Dovanų kuponų kaina yra skaičiuojama individualiai ir priklauso nuo kupono dydžio, dizaino bei pasirinkto varianto.

Noriu

Dovanų kuponas – dovana bet kokiai progai!
Dovanų kuponas tai puiki mintis nustebinti savo klientą arba šeimos narį. Kai sunku išrinkti dovaną, labai geras sprendimas dovanų kuponas arba dovanų čekis. Dovanos gavėjas turės galimybę apsipirkt/išnaudoti daugelyje vietų arba internete už nustatytą sumą pinigų.Dažniausiai dovanų kuponas/dovanų čekis galioja kelis mėnesius nuo gavimo. Dabartiniame pasaulyje dovanų kuponai vis populiarėja ir tampa medingesni.
Ką galima parašyti kupone? Kupone aprašoma pagrindinė informacija. Informacijos turi būti nedaug ir jį turi būti lengvai suprantama. Dovanų kupone galite aprašyti teikiamas paslaugas, galiojimo datą, kontaktinius duomenis bei kupono vertę.
Dovanų kuponų spausdinimas – ant kokybiško, vokiško popieriaus, kas leidžia užtikrinti jų kokybę bei ilgaamžiškumą.
Dovanų kuponų gamyba vos nuo 6 vnt!

Kainos Portfolio


Dovanų kuponų spausdinimas Vilniuje


Kokie būna dovanų kuponai?

Dovanų kuponų su lenkimu gamyba

Dovanų kuponas su lenkimu

Dovanų kuponas su lenkimu – puikus variantas jei norite visą informaciją padalinti į porą etapu. Dažniausiai išorinėje pusėje rašoma: “Dovanų kuponas”, “Dovanų čekis”, “Dovana Tau”, “Šį dovana priklauso…”. Atidarant tokio tipo dovanų kuponą viduje galima rasti paslauga, kupono vertė, galiojimo datą bei kontaktinius duomenys.
Dovanų kuponų kaina. Sužinokite čia

Dovanų kuponų gamyba be lenkimo

Dovanų kuponas be lenkimo

Dovanų kuponas be lenkimo – atrodo visada minimaliai ir gražiai. Vienoje pusėje yra užrašoma kas tai, pvz: dovanų kuponas arba dovanų čekis, tuomet kitoje pusėje galima rasti svarbiausią informaciją apie teikiamas paslaugas, kupono vertė bei kontaktinius duomenys.
Dovanų kuponų kaina. Sužinokite čia

Dovanų kuponų gamyba su folijavimu

Dovanų kuponas su folijavimu

Dovanų kuponas su folijavimu – puikus variantas išsiskirti nuo visų.
Dovanų kuponas su folijavimu – atrodo ne taip kaip visi. Norint pritraukti dėmesį visada rekomenduojame “papuošti” dovanų kuponą. Blizgančių elementų turi būti nedaug, bet neatsižvelgiant į jų kiekį be dėmesio toks dovanų čekis neliks.
Dovanų kuponų kaina. Sužinokite čia

Laminuotų dovanų kuponų gamyba

Laminuotas dovanų kuponas

Laminuotas dovanų kuponas– laminuotas dovanų kuponas visada atrodo prabangai. Popierius ant kurio yra spausdinamas laminuotas dovanų kuponas yra geresnės kokybės, o paimant į rankas jaučiasi labai švelnus prilietimas. Pasiemant tokio tipo dovanų kuponą, nesinori jį paleisti iš rankų.
Dovanų kuponų kaina. Sužinokite čia

Dovanų kuponų gamyba ant dekoratyvinio popieriaus

Dovanų kuponas su dekoratyviniu popieriu

Dovanų kuponas su dekoratyviniu popieriu – išskirtinumo siekinatiems užsakovams. Itin prabangumo siekiantis. Dažniausia įvairių spalvų popieris išskiriantys nuo visų. (gali būti blizgantys bei auksinės, sidabrinės spalvos arba su atspalviais)
Dovanų kuponų kaina. Sužinokite čia

Nestandartinių dydžių dovanų kuponų gamyba

Nestandartinių dydžių dovanų kuponai

Nestandartinių dydžių dovanų kuponai – jei nenorite būti tokie kaip visi, galime pagaminti nestandartinio dydžio dovanų kuponą. Tai gali būti kaip didelis taip ir mažas, kvadratinis arba stačiakampio formos. Tokie dovanų kuponai visada išsiskiria ir įkrenta į akis.
Dovanų kuponų kaina. Sužinokite čia


Gauti pasiūlymąDovanų kupono dydis

Dovanų kupono dydis gali būti skirtingas. Mes galime pagaminti išskirtinio dydžio bei išskirtinės formos dovanų kuponą.
Jeigu reikalaujate pagalbos ir nežinote kaip įgyvendinti savo idėja, mes suteiksime Jums nemokamą konsulatciją ir padėsime pasirinkti tinkamiausią variantą. Įgyvendisime net ir keisčiausią Jūsų idėją!

Dovanų kuponų dydžiai

Dovanų kupono maketavimas

Ar jau turite viualizacija kaip turi atrodyti Jūsų dovanų kuponas, bet nežinote kaip ją įgyvendinti?

Mūsų dizaineriai įgyvendins Jūsų norus pagal Jūsų pageidavimus ir iškeltą dovanų kuponų panaudojimo tikslą. Maketavimo paslaugos kaina priklauso nuo pasirinkto kupono dydžio bei turimų pageidavimų dėl dizaino ir yra derinama individualiai.

Užsakyti