skubi vizitiniu korteliu gamyba

Skubi vizitinių kortelių gamyba

Reikalingos vizitinės kortelės Vilniuje skubiai? Skubi vizitinių kortelių spauda su maketo paruošimu spaudai. Atsiimkite tą pačią arba kitą darbo dieną!
Savaitgalį vizitinės kortelės negaminamos, todėl kviečiame pasirūpinti vizitinėmis kortelėmis iš anksto! Skubūs spaudos darbai atliekami už papildomą mokestį.
Sužinokite mūsų kainas čia.

Vizitinė kortelė tai šiuolaikiškas ir praktiškas sprendimas, tai pirmas kontaktas su Jūsų klientais, kuris padaro įspūdį apie Jūsų įmonę ar reklamuojamą produktą, tad jos dizainas turi išsiskirti iš minios ir pritraukti daugiau susižavėjusių žvilgsnių.


Vizitinė kortelė savo dinamišku dizainu turi nepaprastai traukti akį, todėl mūsų specialistai kruopščiai apgalvoja vizitinės kortelės dizainą: koks bus šriftas, šrifto dydis, teksto ir logotipo išdėstymas.
Stilingu vizitinės kortelės dizainu pasirūpins mūsų patyrę specialistai, kurie mėgsta naujoves taip pat, kaip ir jūs, ir yra pasiruošę nustatyti naujus standartus.Vizitinių kortelių gamyba Vilniuje – paslauga, norintiems turėti savo kokybiškas vizitines korteles geresnei komunikacijai su savo potencialiais klientais ir partneriais. Vizitinės kortelės dizainas turi išsiskirti iš minios ir pritraukti daugiau susižavėjusių žvilgsnių.


Vizitinės kortelės gamyba Vilniuje atliekama įskaitant maketavimo darbus (pagal pageidavimą ir spaudos reikalavimus) ir spaudos darbus. Įprastai kortelių gamybą Vilniuje atliekama greitai, per 1-3 darbo dienas. Skubantiems ir norintiems gauti užsakymą čia ir dabar siūlome pasinaudoti vizitinių kortelių gamyba skubiai paslaugomis.Darbo procesą sudaro keli etapai:
— Mūsų dizaineriai analizuoja Jūsų srities gaminamas vizitines korteles ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, kad tiksliau galėtų įžvelgti smulkmenas bei naujoves.
— Analizuodami kitų darbus mūsų specialistai sudaro idėjų ratą.
— Po analizės padaro tam tikras išvadas, kurios leidžia sukurti naujai pažįstamus dizaino akcentus, ir pradeda skrupulingai maketuoti, kad vizitinės dizainas būtų akimirksniu pastebimas.
— Gautą rezultatą išsiunčia patvirtinimui.
— Po patvirtinto maketo pradeda spaudos darbus.

Turite paruoštą vizitinės kortelės maketą?

Tuomet pasitikrinkite, ar jis atitinka reikalavimus.

Plačiau apie spaudą