Vizitinių gamyba Vilniuje
Vizitinių kortelių spausdinimas

Vizitinių gamyba

Vizitinių kortelių gamyba Vilniuje – paslauga, norintiems turėti savo kokybiškas vizitines korteles geresnei komunikacijai su savo potencialiais klientais ir partneriais. Vizitinės kortelės dizainas turi išsiskirti iš minios ir pritraukti daugiau susižavėjusių žvilgsnių. Vizitinės kortelės gamyba Vilniuje atliekama įskaitant maketavimo darbus (pagal pageidavimą ir spaudos reikalavimus) ir spaudos darbus. Įprastai kortelių gamybą Vilniuje atliekama greitai, per 1-3 darbo dienas. Skubantiems ir norintiems gauti užsakymą čia ir dabar siūlome pasinaudoti vizitinių kortelių gamyba skubiai paslaugomis.


Standartinių vizitinių spauda

Standart vizitinės kortelės

Standartinių vizitinių kortelių gamyba — tai puikus kokybės ir kainos derinys!
Tokios vizitinės kortelės yra spausdinamos ant balto 350 gsm storumo popieriaus ir puikiai tinka norint reklamuoti savo įmonę ar parduodamą produktą.
Paprastai vizitinės kortelės yra gaminamos standartinio formato, t.y. 90x50 mm arba 85x55 mm, tačiau galimi ir kiti nestandartiniai dydžiai.Premium vizitinių gamyba

Premium vizitinės kortelės

Premium vizitinių kortelių gamyba — tai šiuolaikiškas ir praktiškas derinys!
Tokio pobūdžio vizitinės kortelės yra spausdinamos ant aukštos kokybės, baltesnio, vokiško popieriaus, todėl jos išsiskiria savo populiarumu ir kokybe.
Popierius pasižymi itin balta spalva bei prisilietimo malonumu. Vizitinės kortelės spausdinamos and daugiasluoksnio pusiau blizgaus kartono, todėl tokios vizitinės tarnauja ilgiau.


Matinių vizitinių spauda

Laminuotos vizitinės kortelės

Laminuotos vizitinių kortelių gamyba — tai kokybiškas ir praktiškas pasirinkimas!
Vizitinių kortelių laminavimas apsaugo jas nuo drėgmės, trinties iki įbrėžimų bei priešlaikinio dilimo. Plėvelės paviršius išlaiko vizitinės kortelės spalvą ir ryškumą, todėl net ir po ilgo laiko vizitinė kortelė atrodo lyg nauja.
Taip pat, laminavimas suteikia tvirtumo, prabangos bei solidumo efektą Jūsų vizitinei kortelei.


Dekoratyvinių vizitinių gamyba

Dekoratyvinės vizitinės kortelės

Dekoratyvinių vizitinių kortelių gamyba — tai geras būdas išsiskirti iš minios!
Vizitinės kortelės ant dekoratyvinio prabangaus popieriaus sulaukia daugybę žvilgsnių ir palankių nuomonių. Kadangi dekoratyvinis popierius būna įvairių atspalvių ir tekstūrų, todėl nepatariame naudoti nuotraukų vizitinės kortelės makete. Tokio pobūdžio vizitinėje kortelėje geriausia sutalpinti tik svarbiausią informaciją ir įmonės logotipą.


Folijuotų vizitinių gamyba

Vizitinės kortelės su folijavimu

Vizitinių kortelių gamyba su folija — tai prabangus pasirinkimas!
Vizitinės kortelės gaminamos su auksine, sidabrine, mėlyna arba raudona folija. Šis blizgus efektas pritrauks dėmesį ir paliks neišdildomą įspūdį.
Be to, šios vizitinės kortelės yra papildomai laminuojamos, todėl jos ne tik spindi, bet ir yra patvaresnės - laminavimas apsaugo nuo įbrėžimų, drėgmės ir priešlaikinio dilimo.


Iškirptos vizitinės kortelės

Įvairių formų vizitinės kortelės

Įvairių formų vizitinių kortelių gamyba — tai iškirtinis būdas pristatyti savo verslą!
Nusibodo standartinio dydžio ir formų vizitines korteles? Užsisakykite neprilygstamos elegancijos iškirptas vizitines korteles ir jos iš karto atkreips kitų žmonių dėmesį.
Yra galimybė pagaminti įvairių formų vizitines korteles: nuo kvadratinių iki apvalių vizitinių kortelių. Mes padėsime įgyvendinti įvairius projektus!


Reikalingos vizitinės kortelės Vilniuje skubiai?

Skubi vizitinių kortelių gamyba

Skubi vizitinių kortelių spauda su maketo paruošimu spaudai. Atsiimkite tą pačią arba kitą darbo dieną!
Savaitgalį vizitinės kortelės negaminamos, todėl kviečiame pasirūpinti vizitinėmis kortelėmis iš anksto! Skubūs spaudos darbai atliekami už papildomą mokestį.
Skubi vizitinių gamyba
Vizitines korteles pigiai Vilniuje
Vizitinė kortelė – tai šiuolaikiškas ir praktiškas sprendimas, tai pirmas kontaktas su Jūsų klientais, kuris padaro įspūdį apie Jūsų įmonę ar reklamuojamą produktą, tad jos dizainas turi išsiskirti iš minios ir pritraukti daugiau susižavėjusių žvilgsnių. Vizitinė kortelė savo dinamišku dizainu turi nepaprastai traukti akį, todėl mūsų specialistai kruopščiai apgalvoja vizitinės kortelės dizainą: koks bus šriftas, šrifto dydis, teksto ir logotipo išdėstymas. Stilingu vizitinės kortelės dizainu pasirūpins mūsų patyrę specialistai, kurie mėgsta naujoves taip pat, kaip ir jūs, ir yra pasiruošę nustatyti naujus standartus.


Darbo procesą sudaro keli etapai:

— Mūsų dizaineriai analizuoja Jūsų srities gaminamas vizitines korteles ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, kad tiksliau galėtų įžvelgti smulkmenas bei naujoves.
— Analizuodami kitų darbus mūsų specialistai sudaro idėjų ratą.
— Po analizės padaro tam tikras išvadas, kurios leidžia sukurti naujai pažįstamus dizaino akcentus, ir pradeda skrupulingai maketuoti, kad vizitinės dizainas būtų akimirksniu pastebimas.
— Gautą rezultatą išsiunčia patvirtinimui.
— Po patvirtinto maketo pradeda spaudos darbus.
Vizitinių kortelių maketavimas Vilniuje