Interneto svetainių priežiūra

Interneto svetainių priežiūra ir administravimas – būtina paslauga kiekvienam internetinio tinklapio savininkui. Laikui bėgant bet kokia informacija reikalauja atnaujinimo: nuotraukos ir paslaugų aprašymų pakeitimų, naujos informacijos talpinimo, akcijų paskelbimo, kontaktų atnaujinimo ir daugelis kitų dalykų.


Interneto tinklapio priežiūra

Visiškai nesvarbu, kokio tinklapio įsigijimą jus užsakėte arba gal jau turite savo tinklapį, tinklalapio priežiūra yra pagrindinis dalykas, kuriuo turite pasirūpinti norint išsaugoti savo elektroninio tinklapio populiarumą paieškos sistemoje, patrauklų ir modernų tinklapio dizainą, aktualių paslaugų aprašymą. Kiekvienas iš įvardintų dalykų skatina naujų klientų patikimumą ir Jūsų verslo pranašumą tarp konkurentų.


Prižiūrėti ir administruoti internetinę svetainę nėra labai paprastas dalykas neturint tam tikrų žinių IT sferoje arba neturint jėgų, noro, laiko tuo užsiiminėti. Tam, kad Jūsų internetinė svetainė neprarastų esamo ir įsigyto vis naujo populiarumo, reikia ją nuolat puoselėti. Svetainės administravimas reikalauja programavimo įgūdžių, HTML išmanymo, išmanyti SEO ir įvairių paveikslėlių redagavimą. Taip pat nepamiršti apie naujienų sekimą, konkurentų stebėjimą ir vertinimą, sekti svetainės lankomumo statistiką.


Interneto tinklapio administravimas

Tam, kad tinkamai pasirūpinti savo interneto tinklapio administravimu, visai nebūtina samdyti ir išlaikyti naują darbuotoją. Mūsų profesionali komanda sėkmingai rūpinasi keliasdešimt tinklapių priežiūrą kasmet, todėl gali garantuoti profesionalumo savo srityje, greito darbų atlikimą, gerą ir efektyvų atliktų darbų rezultatą.
Dažnas klausimas, kaip vyksta svetainės administravimas? Kaip atliekami svetainės priežiūros darbai? Viskas labai paprasta! Esant poreikiui atnaujinti informaciją, paskelbti naują akciją, papildyti esamo puslapio tūrinį – lauksime Jūsų skambučio, atvykimo į biurą, el. laiško gavimo su norimų darbų atlikimo sąrašų ir kitais pageidavimais.

Svetainės priežiūros darbai:

Pakeisti, įdėti naują informaciją (naujienos, straipsnis, paslaugų/prekių aprašymas ir t.t.);
Pakeisti, pašalinti, įdėti naujas nuotraukas;
Pakeisti, pašalinti, įkelti naują Youtube video įrašą;
Naujos akcijos paskelbimas, kainų pasikeitimas;
Kitos svetainės priežiūros paslaugos pagal Jūsų pageidavimus.

Užsisakyti svetainės priežiūros, administravimo paslaugą, užduoti savo klausimus, sužinoti svetainių administravimo kainą galite susisiekiant su mumis.
Pirminę svetainės priežiūros konsultaciją suteiksime visiškai nemokamai!

Mūsų prižiūrimų svetainių sąrašą ir pavyzdžius galite rasti čia.

Gauti pasiūlymą