:Logotipų kūrimas Vilniuje

Logotipų kūrimo paslaugos

Įmonės logotipų kūrimas – svarbi paslauga, pradedant savo verslo kelią arba norint pagerinti savo įmonės įvaizdį ir tapti atpažistamais savo ištikimų ir naujų klientų rate.


Logotipų kūrimas pigiau

Tyrimai rodo, kad prekės ženklo pripažinimas labiausiai priklauso nuo įmonės logotipo. Šio simbolio svarbą dažnai tinkamai neįvertina ir nesuteikia tinkamo dėmesio logotipo kūrimo klausimams. Pradedant savo verslo kelią, kiekvienas verslininkas turi pasidomėti logotipo kūrimo svarbą ir logotipo kūrimo kainomis. Nuo ko gi priklauso logotipo kūrimo kaina? Klausimas yra aktualus ir specifinis, atsižvelgiant į tai, kad jo kaina yra visiškai skirtinga: nuo 1 euro iki begalybės. Yra daug niuansų, kurie daro įtaką logotipo kainai, tačiau mes visada patariame kreiptis tik į savo srities specialistus. Galimybė gauti norimą rezultatą yra daug kartų didesnė.


Logotipo kūrimas pigiau

Mūsų portfolioPatirtis. Mūsų patyrusi logotipų kūrimų komanda dirba savo srityje jau ne vienerius metus, todėl jaučia produktą, auditoriją, klientą. Sukuriame logotipą, kuris pritraukia dėmesį ir yra lengvai įsiminamas bei sukelia klientams būtinas asociacijas su produktu. Patyrę komanda tikrai žino, koks logotipas pritrauks potencialių klientų dėmesį ir išskirtinai atrodys tarp kitų Jūsų konkurentų. Profesionalių dizainerių paslaugos kainuoja daugiau, tačiau įdėtos investicijos užtikrins, kad gausite tokį logotipą, kokio ir norėjote ir jis Jums tarnaus visus sekančius metus.
Atlikimas. Savo srities specialistai žino, kaip geras verslininkas vertina kiekvieną savo brangią laisvą minutę. Profesionalūs logotipo kūrimo specialistai savo darbą atliks ne tik profesionaliai, bet ir greitai, nepriklausomai nuo užsakymų srauto.
Įvairovė. Žinome, kad kiekvienas žmogus – asmenybė, su savo lūkesčiais, pageidavimais, vizija ir reikalavimams atlikti darbą. Savo klientams siūlome pasinaudoti logotipo kūrimo paslaugomis ir gauti net keletą logotipo kūrimo pavyzdžių variantų ir išsirinkti Jums tinkamą, o mes padėsime Jums apsispręsti.
Visiems darbams – vienas tiekėjas. Ar sutinkate, kad geriausiai atlieka darbų sąraše visus nurodytus darbus vienas tiekėjas, kuris tuos darbus ir pradėjo? Atliekami mums patikėtus darbus šia taisyklė ir vadovaujamės, todėl savo klientams siūlome kompleksinius sprendimus – nuo logotipo kūrimo paslaugų iki vizitinių kortelių gamybos, skrajučių spaudos, lauko reklamos gamybos bei tinklapio kūrimo. Patikėkite savo darbus tiems, kas geriausiai išspręs visus Jūsų reikalavimus!

Logotipo kūrimas

Kodėl skiriasi logotipų kūrimo kainos ir ar priklauso jos nuo atlikimo kokybės?

Logotipo kūrimas pigiai, iki 150 eurų. Logotipo kūrimas iki 50 eurų dažniausiai siūlo pradedantieji marketologai, turintys mažai darbo patirties. Vargu ar pradedantysis praeis visą logotipo kūrimo ciklą ir darbus atliks tame pačiame lygyje kaip ir profesionalas. Norint sutaupyti dažnai tenka permokėti dvigubai, nes vietoje norimo logotipo galite gauti šabloną iš interneto, atsisiųstą iš nemokamų logotipų kūrimo svetainių arba minimaliai perdarytą kitos įmonės logotipą. Pirmas variantas neatrodys profesionaliai ir patraukliai, o už antro varianto naudojimą galima sulaukti nemalonumų.
Logotipo kūrimas nuo 150 iki 250 eurų. Už nurodytą kainą logotipo kūrimo specialistai yra pasirengę sukurti paprastą logotipą pagal kliento pateiktą eskizą ar šabloną. Jums reikės savarankiškai sugalvoti logotipo idėją, sudaryti analizę ir pateikti pavyzdžius. Toks variantas yra tinkamiausias trumpalaikiams projektams arba pradedantiesiems verslininkams, planuojantiems su laiku būtinai tobulinti esamą rezultatą. Didžiausias pliusas už tokią prieinamą kainą – ypatingai trumpas atlikimo laikas! Darbo rezultatą pateiksime vos per 1-2 d.d.
Logotipo kūrimas nuo 250 iki 500 eurų. Sumokėję nurodytą kainą klientas gali tikėtis savo norimo rezultato variantą, kurį sukurs patyręs dizaineris. Šį pasiūlymą dažniausiai pasirenka verslininkai, turintys naują įmonę, projektą arba norint pagerinti esamą. Į kainą įeina iki 3 sukurtų logotipų pavyzdžių variantų, trumpas brandbook (logotipo naudojimo vadovas) ir atlikimo terminas iki 7 d.d.
Profesionalus logotipo kūrimas nuo 500 eurų. Logotipo kūrimas – projektas. Viso projekto metu dirbs specialistų komanda. Projektu metu bus nustatyti logotipo projektavimo užduotis, atlikti rinkos tyrimai ir nustatyti koncepcijai keliami reikalavimai. Bus sukurti nuo 3 vienetų unikalūs logotipai, turintys išskirtinį, savo asmeninį nepakartojamą dizainą. Kiekviename etape specialistai parengs detales, kurios užtikrins maksimalią darbo kokybę. Bus parengtas išsamus brandbook. Darbų atlikimo terminas maloniai nustebins.

Logotipo kainos

Užsisakyti logotipo kūrimo paslaugą dabar galite vos nuo 150 eurų, o atlikimo greitas ir rezultatas Jums maloniai nustebins!

Mūsų atliktų darbų pavyzdžius galite rasti čia.

Noriu logotipo!