Vizitinės kortelės kainos

Visos vizitinės kortelės — esame ilgametę patirtį turintys specialistai. Pirmas vizitines korteles pradėjome gaminti 2003 metais. Mūsų įgyta patirtis leidžia pasiūlyti mūsų Užsakovui optimalų kainos ir kokybės sąntykį. Ypatingas dėmesys Vizitinės24 skiria vizitinių kortelių maketavimui.

Vizitinių kortelių spauda Vilniuje

Vizitinių kortelių spauda

Vizitinių spausdinimas Vilniuje: profesionalu, operatyvu. Kai patvirtintas kortelės dizainas, vizitinės maketą galima paleisti į gamybą - spaudą. Skubius vizitinių kortelių užsakymus galime įgyvendinti tą pačią darbo dieną. Platus aukštos kokybės popieriaus pasirinkimas, profesionali spaudos įranga. Mūsų pigiausios vizitinės kortelės kainuoja nuo 0,02 Eur/vnt. (+PVM). Vizitinių kortelių spaudos kainos.

Plačiau UžsisakytiVizitinių kortelių gamybos eiga:

Padėsime!

Reikalingos vizitinės kortelės? Užtenka tik vieno skambučio ar el. laiško mums ir mes išspręsime visus rūpesčius, susijusius su Jūsų naujomis vizitinėmis kortelėmis.
Jei jau apsisprendėte dėl vizitinių kortelių kiekio, spalvotumo ir pageidaujamo popieriaus, nurodykite tai laiške. Mūsų vadybininkai pateiks Jums patrauklų pasiūlymą. Po užsakymo suderinimo ir apmokėjimo Vizitines24 komanda puola į darbus.

Tik originalios vizitinės!

Visų pirma, mūsų dizaineriai analizuoja Jūsų srities gaminamas vizitines korteles ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, kad tiksliau galėtų įžvelgti smulkmenas bei naujoves.

Analizuodami kitų darbus mūsų specialistai sudaro idėjų ratą, pataria dėl logotipo bei teksto išdėstymo. Padeda išsirinkti naudojamas nuotraukas vizitinėje kortelėje ir skuba įveikti Jūsų užsakymą.

Maketavimo darbai

Kilusios idėjos padeda sukurti naujai pažįstamus dizaino akcentus, tad mūsų specialistai pradeda skrupulingai maketuoti, kad vizitinės dizainas būtų akimirksniu pastebimas.

Maketuodami vizitines korteles, mūsų specialistai naudoja Jūsų firminį logotipą, pateiktas nuotraukas ir kontaktus. Vizitines korteles maketuojame prisilaikydami Jūsų firminio stiliaus.

Spaudos paslaugos

Gautą rezultatą išsiunčiame Jums patvirtinimui ir po patvirtinimo pradedame spaudos darbus.

Vizitines korteles spausdiname nauja spaudos įranga, naudojame aukštos kokybės popierių todėl galite net neabejoti dėl pagamintų vizitinių kortelių kokybės, kadangi inovatyvios technologijos užtikrina aukščiausio lygio darbą.

Spaudos darbai užtrunka iki 4 d.d.

Užsakymo įvykdymas

Po pabaigtų darbų klientas yra informuojamas el.paštu, telefonu arba SMS žinute apie užsakymo įvykdymą ir susitaria dėl vizitinių kortelių atsiėmimo.

Jūsų patogumui, vizitines korteles galime pristatyti nurodytu adresu arba išsiųsti paštu, įmesti į paštomatą.

Skubi spauda

Reikia vizitines korteles "DABAR"? Turime Jums sprendimą!

Pagaminsime vizitines korteles darbo dienomis per 3-5 val. nuo maketo suderinimo. Greitas, kokybiškas ir profesionalus darbas Jums garantuotas! Vizitinės kortelės skubiai? Su mumis tai įmanoma!