Tekstų rašymo kainos

Tekstų kūrimo kaina priklauso nuo teksto paskirties, sudėtingumo, užsakovo pageidavimų.

Jūsų patogumui suteikiame nemokamą konsultaciją ir atsakome į visus rūpimus klausimus, o teksto kūrimo kainos prasideda tik nuo € 10!

Aprašymas
Tekstų kūrimo paslaugos
Iki 200 žodžių (½ A4 lapo)
Kainos nurodytos NUO*
Iki 400 žodžių (A4 lapas)
Kainos nurodytos NUO*
Tekstų kūrimas svetainėms € 30 € 45
Socialinių tinklų tekstų kūrimas (auditorijos pritraukimui) € 10 € 15
Straipsnių kūrimas € 50 € 70
SEO tekstų kūrimas € 30 € 50
Reklaminių tekstų kūrimas (pardavimų skatinimui) € 30 € 50
Produktų pristatymas, aprašymas € 30 € 50
Naujienlaiškių tekstų kūrimas € 20 € 35
Šūkių kūrimas € 50 už projektą € 50 už projektą
Įmonių pristatymo tekstų kūrimas € 30 € 45
Tekstų kūrimas spaudai (pranešimai spaudai) € 50 € 70
Tekstų kūrimas anglų kalba Pagal susitarimą* Pagal susitarimą*
Tekstų kūrimas rusų kalba Pagal susitarimą* Pagal susitarimą*
Tekstų kūrimas latvių kalba Pagal susitarimą* Pagal susitarimą*

* galutinė teksto rašymo kaina priklauso nuo teksto kūrimo poreikio (koks tekstas būtų reikalingas), nuo pageidaujamos tekstų kalbos, nuo teikiamų paslaugų srities (temos), galutinės teksto apimties, skubumo, kitų užsakovo pageidavimų.
Visos kainos nurodytos be PVM.


Tekstų rašymas tinklapiams


Tekstų rašymas tinklalapiams – tai puikus būdas pristatyti savo teikiamas paslaugas arba parduodamas prekes, papasakoti apie savo įmonės veiklą ir supažindinti esamus bei potencialius klientus su Jūsų profesionalia ir draugiška komanda įmonės svetainėje. Padėsime Jums užpildyti Jūsų įmonės tinklalapį profesionaliais tekstais, kurie neabejotinai sudomins interneto tinklapio lankytojus ir paskatins juos apsipirkti arba užsisakyti paslaugas būtent Jūsų įmonėje.
Tekstų kūrimas svetainėms bus aktualus ne tik tiems, kas tik dar planuoja svetainės kūrimą, tačiau ir jau turintiems savo įmonės tinklalapį – tekstų rašymo paslauga interneto svetainėms padės ne tik sudominti tinklalapio lankytojus, bet ir "susidraugauti" su paieškos sistemomis, kas keliskart padidins tinklapio randamumą.


Socialinių tinklų tekstų rašymas


Turite savo Instagram, Facebook, Youtube, LinkedIn arba kitus socialinius tinklus? Siekiate padidinti Jūsų asmeninio arba verslo socialinio tinklapio randamumą ir populiarumą? Norite turėti daugiau sekėjų ir plėsti savo verslo sritį, tačiau nežinote kas galėtų sudominti skaitytojus ir nemokate rašyti akį traukiančius tekstus socialiniams tinklams? Mūsų profesionalūs tekstų rašytojai pasirengę Jums padėti!
Mūsų komandoje dirbantys moterys ir vyrai nuolat seka naujausias tendencijas – nuo grožio srities iki remontų darbų, nuo plaukų stilistų iki laidojimų paslaugų. Taip, esame atviri kiekvienam verslui ir tikrai žinome, kad tekstų rašymas į socialinius tiklus yra naudinga ir aktualu kiekvienam verslui!


Tekstų rašymas straipsniams


Vedate savo blog puslapį ir norite suteikti tinklapio lankytojams daugiau naudingos informacijos apie Jūsų teikiamas paslaugas arba parduodamas prekes? O gal turite naudingų patarimų ir norite jais pasidalinti su svetainės svečiais? Tuomet straipsnių rašymo paslaugos – tai, ko Jums reikia! Straipsnių rašymas ne tik suteiks Jūsų tinklalapiui individualumo, bet ir bus naudingas paieškos sistemoms – aprašyti straipsnyje naudingi patarimai, Jūsų verslo sekmės istorijos padės paieškos sistemoms geriau "suprasti" Jūsų svetainę ir dažniau "parodyti" ją interneto vartotojams, kurie teigiamai įvertins straipsnyje pateiktą informaciją ir pasinaudos Jūsų pasiūlymais.


Kainos gali būti keičiamos be atskiro įspėjimo.