Interneto svetainių kūrimas pigiau

Socialinių tinklų

priežiūra ir administravimas

Socialiniai tinklai sparčiai populiarėja, todėl norėdami būti matomi internete, nepamirškite pasirūpinti Jūsų verslo reklama socialinių tinklų platformose. Efektyviausias būdas pasiekti geriausių Jūsų verslo reklamos rezultatų per trumpiausią laikotarpį – patikėti socialinių tinklų priežiūrą savo sryties specialistams, kurie pasirūpins efetyvia Jūsų verslo reklama socialiniuose tinkluose.


Socialinių tinklų administravimas Vilniuje

Informaciniame, skaitmeniniame, kompiuterių ir naujųjų medijų amžiuje niekam jau nėra paslaptis, kad reklama socialiniuose tinkluose – tai itin populiaria priemonė, norint pristatyti savo prekes ir teikiamas paslaugas, pritraukti naujų potencialių klientų, taip padidindami įmonės pardavimus. Reklamuokite savo prekes ir paslaugas Facebook, Instagram, Youtube ir kituose tinkluose! Internetinės reklamos priežiūra ir Jūsų įmonės paskyros administravimas – efektyvus reklamos būdas, norintiems pritraukti daugiau susidomėjusių ir būti matomiems didesnei publikai.


Klientams, turintiems arba planuojantiems registruoti paskyras socialiniuose platformose yra suteikiama nemokama konsultacija visais socialinių tinklų priežiūros klausimais. Konsultacijos su mūsų socialinių tinklų priežiūros specialistais metu yra išsamiai bei aiškiai paaiškinama, kodėl verta jau nuo šiandien pradėti rūpintis Jūsų Facebook, Instagram, Youtube ir kitų socialinių tinklų paskyromis, kokį rezultatą Jus galite pasiekti ir kokią naudą taisyklinga paskyros priežiūra atneš Jūsų verslui.


Socialiniai tinklai

Reklamuotis socialiniuose tinkluose – tai be abejo viena iš efektyviausių priemonių, siekiant susipažindinti vartotojus su Jūsų teikiamomis paslaugomis ir parduodamų prekių nauda.
Jeigu norite pritraukti kuo daugiau potencialių klientų ir būti matomi internete – pasinaudokite galimybe reklamuotis socialiniuose tinkluose!

Naudinga informacija vartotojams: trumpai ir aiškiai susipažindinkite vartotoją su savo paslaugomis pristatydami jas publikacijose kartu su taisyklingai parinktomis nuotraukomis ir pritraukiančiu dėmesį aprašymu.
Nuotraukų talpinimas: parduokite savo prekę vos patalpindami jos nuotrauką! Mūsų specialistai žino, kaip sudominti potencialius soc. tinklų vartotojus ne tik tekstu, bet ir vaizdo medžiaga.
Užsakymų srauto didinimas: taisyklingai nustatyta ir sukurta reklama socialiniuose tinkluose užtikrins nuolatinį užsakymų srauto didinimą. Išbandykite patys!
Minimalios investicijos: manote, kad internetinė sveitainė kol kas yra pernelyg brangi investicija? Pradėkite nuo socialinių tinklų plėtros! Padėsime Jums papasakoti apie savo verslą ir įdomiai pristatyti savo paslaugas soc. tinklų vartotojams, Jūsų potencialiems klientams.

Visos kainos yra skaičiuojamos individualiai, pagal kliento pageidavimus, o atlikimo greitis ir rezultatas Jus maloniai nustebins! Nežinote, nuo kuo pradėti? Susisiekite ir gaukite specialistų konsultaciją bei socialinių tinklų priežiūros pasiūlymą!

Gauti pasiūlymą

POPULIARIAUSI SOC. TINKLAI:

Facebook administravimas

Facebook paskyros administravimas

FACEBOOK puslapio administravimas – ko gero, populiariausio socialinio tinklo priežiūros paslaugos.
Facebook priežiūra – tai vienas iš efektyviausių reklamos būdų. Reguliarios publikacijos ir naujienų skelbimas padės Jums pritraukti daugiau potencialių klientų.
Facebook administravimas nesukels Jums papildomų rūpesčių – viskuo pasirūpinsime mes! Domina reklama Facebook tinkle? Esame pasirengę pateikti optimalų bei efektingą sprendimo būdą!

Instagram priežiūra

Instagram paskyros administravimas

INSTAGRAM puslapio administravimas – reklamuokite savo verslą ir pristatykite savo teikiamas paslaugas efektyviai!
Instagram paskyros priežiūra leis Jums įgyti pranašumą tarp savo konkurentų – būkite nuolat matomi ir pasiekiami savo potencialiems klientams, Instagram naudotojams!
Instagram verslo puslapio administravimas nesukels Jums papildomų rūpesčių – viskuo pasirūpinsime mes, nuo Instagram paskyros priežiūros iki Jūsų efektyvios reklamos Instagram paskyroje!

Youtube administravimas

Youtube paskyros administravimas

YOUTUBE reklama – puikus būdas SEO optimizacijai.
Video klipų kūrimas – populiari reklamos priemonė. Video klipai puikiai tinka pristatyti Jūsų įmonę ir teikiamas paslaugas.
Reklama YouTube kanale – tai ne tik video kūrimas, bet ir paslaugų aprašymas, pritaikymas Google paieškai bei vaizdo įrašų peržiūrų didinimas.
Domina reklama YouTube kanale? Parašykite mums ir mes pateiksime optimalų bei efektyvų sprendimo būdą.