Vizitinių kortelių maketavimas

Vizitinė kortelė tai šiuolaikiškas ir praktiškas sprendimas, tai pirmas kontaktas su Jūsų klientais, kuris padaro įspūdį apie Jūsų įmonę ar reklamuojamą produktą, tad jos dizainas turi išsiskirti iš minios ir pritraukti daugiau susižavėjusių žvilgsnių.


Vizitinė kortelė savo dinamišku dizainu nepaprastai traukia akį, todėl mūsų specialistai kruopščiai apgalvoja vizitinės kortelės dizainą: koks bus šriftas, šrifto dydis, teksto ir logotipo išdėstymas.
Stilingu vizitinės kortelės dizainu pasirūpins mūsų patyrę specialistai, kurie mėgsta naujoves taip pat, kaip ir jūs, ir yra pasiruošę nustatyti naujus standartus.Patikėję maketavimo darbus liksite nustebinti mūsų specialistų sukurtu šiuolaikišku ir stilingu dizainu bei žadinčiu troškimus ir traukiančiu susižavėjusius žvilgsnius vizitinės kortelės maketu. Maketuodami vizitinę kortelę pabrėžiame išskirtines savybes, todėl net smulkiausios detalės atrodo dar išraiškingiau.


Jūsų išskirtinėms vizitinėms kortelėms parenkame prabangias spalvas ir sukuriame neprilygstamos elegancijos ir spinduliuojantį unikalumu dizainą. Kruopščiai apgalvojame kiekvieną smulkmeną, todėl mūsų sukurtos vizitinės kortelės yra akimirksniu pastebimos ir išsiskiriančios iš minios.Darbo procesą sudaro keli etapai:
— Mūsų dizaineriai analizuoja Jūsų srities gaminamas vizitines korteles ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, kad tiksliau galėtų įžvelgti smulkmenas bei naujoves.
— Analizuodami kitų darbus mūsų specialistai sudaro idėjų ratą.
— Po analizės padaro tam tikras išvadas, kurios leidžia sukurti naujai pažįstamus dizaino akcentus, ir pradeda skrupulingai maketuoti, kad vizitinės dizainas būtų akimirksniu pastebimas.
— Gautą rezultatą išsiunčia patvirtinimui.
— Po patvirtinto maketo pradeda spaudos darbus.

Turite paruoštą vizitinės kortelės maketą?

Tuomet pasitikrinkite, ar jis atitinka reikalavimus.

Plačiau apie spaudą