Vizitinės24 – reklamos agentūros MEVI projektas, vizitinių kortelių ir smulkios reklamos padalinys, kuris buvo pristatytas 2009 metais. Skaičiai 24 reiškia, kad mūsų tam tikras reklamos paslaugas užsakovas gali gauti per 24 val. ir greičiau

Nuo popierinės iki skaitmeninės vizitinės kortelės! Užsiimame vizitinių kortelių maketavimu ir spauda verslo, privatiems klientams, individualiems verslininkams nuo 2004 metų. Tinklapių-vizitinių, vaizdo vizitinių kūrimas.

2019 metais, 10 sėkmingų veiklos metų proga, buvo pristatytas naujas prekės ženklas ir naujas interneto tinklapis. Šiais metais pradėjome siūlyti vaizdo vizitines. Tai puikus būdas pristatyti savo veiklą YouTube kanale.

2011 metais pradėjome administruoti socialinius tinklus, tokius kaip Facebook. Akcijos, žaidimai, sekėjų skaičiaus didinimas, Facebook puslapio populiarinimas.

Spaudos būstinė. Mūsų būstinė yra Vilniuje, Vilniečiams žinomoje vietoje – „Spaudos rūmuose“. Vieta, kurioje nuo 1985 metų gimsta spauda, vieta, kur 1991 metais buvo kovojama už Lietuvos nepriklausomybę.

Vizitinės Lietuvai ir pasauliui. Užsakymus aptarnaujame ne tik sostinėje. Pelnėme klientų pasitikėjimą iš įvairių Lietuvos didžiųjų ir mažųjų miestų ir miestelių, taip pat iš užsienio. Į užsienį mūsų pagamintos vizitinės keliauja paštu arba per siuntų tarnybas. Vizitinės iškeliauja į Angliją, Norvegiją, Ispaniją, Baltarusiją ir kitas šalis.

Daugiau, nei vizitinės. Kuriame ne tik popierines vizitines korteles, bet ir virtualias – interneto puslapius. Interneto tinklapio kūrimo paslaugas teikiame vieni pirmųjų Lietuvoje – nuo 2000 metų, kai tuo metu dar buvo mažai interneto vartotojų Lietuvoje.

Mūsų klientai tampa mūsų draugais ir patenkinti grįžta vėl užsisakyti mūsų paslaugas. Mūsų draugystė prasideda nuo vizitinių kortelių. Pradėkime draugauti jau šiandien!

Vizitinės24

Kodėl verta rinktis?

Skiriame dėmesį kokybei

Nuo pat veiklos pradžios, įpatingą dėmesį skiriame vizitinių kortelių dizainui, apipavidalinimui, popieriaus kokybei, tekstui vizitinėse. Manome, kad vizitinė kortelė turi būti unikali, tokia kaip ir jos turėtojas arba kaip įmonė, kuri vykdo veiklą.

Dizainas, maketavimas

Siekiame sukūrti tokią vizitinę kortelę, kuri geriausiai pristatytų Jūs ir Jūsų verslą. Dažnai prieš pradedant maketavimo darbus, analizuojame Jūsų konkurentus ir panašią veiklą vykdančias įmones Lietuvoje ir užsienyje. Pastoviai stebime kitų šalių dizaino tendencijas.

Popierius, spaudos darbai

Mes siekiame geriausio, todėl nuo pat veiklos pradžios bendradarbiaujame tik su tiekėjais ir subrangovais, siūlančiais aukščiausio lygio medžiagas ir paslaugas. Gamyboje naudojama nauja spaudos įranga, vokiškas popierius, ekologiškos medžiagos.

Nemokamai konsultuojame

Klientais kartais pateikia netvarkingą informaciją vizitinei, tekstą su gramatinėmis ar stiliaus klaidomis.

Atsiliepimai

Super komanda, kuri dirba greitai ir profesionaliai. Jų sukurti maketai atrodo naujoviškai ir elegantiškai. Ačiū!

Rita

Kirpėja

Dėkoju už kantrybę ir profesionalumą. Puikus aptarnavimas!

Ilona

Nagų meistrė

Labai malonus aptarnavimas. Patarė, kaip geriau sukurti reklamą ir pritraukti daugiau naujų klientų. Tikrai veikia! Ačiū!

Autoserviso komada