Esame gilias tradicijas turinti reklamos agentūra Vilniuje. Teikiame kompleksines reklamos paslaugas.

Vizitinės24 – reklamos grupės MEVI projektas, reklamos paslaugų padalinys, kuris įeina į verslo grupę Evicapital. Reklama tai Jūsų verslo vizitinė. Skaičiai 24 reiškia, kad mūsų tam tikras reklamos paslaugas užsakovas gali gauti per 24 val. ir greičiau.

Nuo popierinės iki skaitmeninės vizitinės kortelės! Užsiimame vizitinių kortelių maketavimu ir spauda verslo, privatiems klientams, individualiems verslininkams nuo 2003 metų. Tinklapių-vizitinių, vaizdo vizitinių kūrimas.


Mūsų istorija:

2023 metais su naujomis jėgomis tęsiame veiklą naujame "šviežumu" kvepenčiame biure adresu Budiniškių g. 6.

2022 metais mūsų užsakovams atsirado poreikis gauti papildomas reklamos konsultacijas. Pradėtos reklamos mokymo paslaugos mūsų Užsakovams.

2020 metais gimė interneto parduotuvių konsultavimo paslauga. Karantino metu atsidarė daug interneto parduotuvių, tačiau jų savininkams prireikė rinkodaros konsultacijų ir analizės, techninių sprendimų, SEO interneto parduotuvei.

2019 metais, 10 sėkmingų projekto veiklos metų proga, buvo pristatytas naujas prekės ženklas ir naujas interneto tinklapis. Šiais metais pradėjome siūlyti vaizdo vizitines. Tai puikus būdas pristatyti savo veiklą YouTube kanale.

2013 metais pradėjome skirti ypatingą dėmesį savo užsakovų interneto tinklapių optimizavimui paieškos sistemoms (SEO paslaugos).

2011 metais pradėjome administruoti socialinius tinklus, tokius kaip Facebook, vėliau Instagram. Akcijos, žaidimai, sekėjų skaičiaus didinimas, Facebook puslapio populiarinimas.

2009 metais gimė pavadinimas "Vizitinės24", jis pakeičia "Vitalis Media" vardą.

2003 metais pradėjome maketuoti ir gaminti vizitinės kortelės. Aktyviai pradėtos teikti kompleksinės reklamos paslaugos. Tapome "Nida Jazz Festivalis 2003" rėmėju ir partneriu.

2000 metai mūsų veiklos pradžia. Pradėjome nuo skrajučių maketavimo paslaugų, gimė pavadinimas "Vitalis Media". Vitalis iš lotynų — gyvybingas. Matydami interneto potencialą, pradėjome kurti interneto svetaines. Atsidarė mūsų pirmas interneto tinklapis.


Dar šis tas apie mus:

Spaudos būstinė. Iki 2023 m. mūsų biuras buvo Vilniečiams žinomoje vietoje – „Spaudos rūmuose“. Vieta, kurioje nuo 1985 metų gimsta spauda, vieta, kur 1991 metais buvo kovojama už Lietuvos nepriklausomybę. 2023 m. veiklą tęsiame naująjame šiuolaikiniame biure.

Vizitinės Lietuvai ir pasauliui. Užsakymus aptarnaujame ne tik sostinėje. Pelnėme klientų pasitikėjimą iš įvairių Lietuvos didžiųjų ir mažųjų miestų ir miestelių, taip pat iš užsienio. Į užsienį mūsų pagamintos vizitinės keliauja paštu arba per siuntų tarnybas. Vizitinės iškeliauja į Angliją, Norvegiją, Ispaniją ir kitas šalis.

Daugiau, nei vizitinės. Kuriame ne tik popierines vizitines korteles, bet ir virtualias – interneto puslapius. Interneto tinklapio kūrimo paslaugas teikiame vieni pirmųjų Lietuvoje – nuo 2000 metų, kai tuo metu dar buvo mažai interneto vartotojų Lietuvoje.

Mūsų klientai tampa mūsų draugais ir patenkinti grįžta vėl užsisakyti mūsų paslaugas. Mūsų draugystė prasideda nuo vizitinių kortelių. Pradėkime draugauti jau šiandien!

Vizitinės24

Kodėl verta rinktis?

Skiriame dėmesį kokybei

Nuo pat veiklos pradžios, įpatingą dėmesį skiriame vizitinių kortelių dizainui, apipavidalinimui, popieriaus kokybei, tekstui vizitinėse. Manome, kad vizitinė kortelė turi būti unikali, tokia kaip ir jos turėtojas arba kaip įmonė, kuri vykdo veiklą.

Dizainas, maketavimas

Siekiame sukūrti tokią vizitinę kortelę, kuri geriausiai pristatytų Jūs ir Jūsų verslą. Dažnai prieš pradedant maketavimo darbus, analizuojame Jūsų konkurentus ir panašią veiklą vykdančias įmones Lietuvoje ir užsienyje. Pastoviai stebime kitų šalių dizaino tendencijas.

Popierius, spaudos darbai

Mes siekiame geriausio, todėl nuo pat veiklos pradžios bendradarbiaujame tik su tiekėjais ir subrangovais, siūlančiais aukščiausio lygio medžiagas ir paslaugas. Gamyboje naudojama nauja spaudos įranga, vokiškas popierius, ekologiškos medžiagos.

Nemokamai konsultuojame

Klientais kartais pateikia netvarkingą informaciją vizitinei, tekstą su gramatinėmis ar stiliaus klaidomis.

Atsiliepimai

Super komanda, kuri dirba greitai ir profesionaliai. Jų sukurti maketai atrodo naujoviškai ir elegantiškai. Ačiū!

Rita

Kirpėja

Dėkoju už kantrybę ir profesionalumą. Puikus aptarnavimas!

Ilona

Nagų meistrė

Labai malonus aptarnavimas. Patarė, kaip geriau sukurti reklamą ir pritraukti daugiau naujų klientų. Tikrai veikia! Ačiū!

Autoserviso komada