Lipdukų gamyba
Lipduku spausdinimas

Lipdukų gamyba Vilniuje

Lipdukų maketavimas ir gamyba – įvairių dydžių, formų, blizgūs, matiniai arba skaidrūs.
Populiariausi variantai: magnetiniai lipdukai, lipdukai ant automobilio, tekstiliniai lipdukai bei termo lipdukai (lipdukai ant marškinėlių ir kitų medžiaginių daiktų).
Lipdukų gamybos kaina yra skaičiuojama individualiai ir priklauso nuo lipdukų dydžio, dizaino bei pasirinkto varianto.

Noriu

Lipdukai – vienas iš geriausių būdų pažymėti produktą savo logotipu bei pabrėžti savo įmonės individualumą.
Trokštate šiuolaikiškų ir kokybiškų reklaminių lipdukų? Individualus lipdukų maketavimas ir gamyba – pagal Jūsų poreikiuis ir pageidavimus.
Lipdukų maketavimas - išanalizuosime rinkodarą ir pagaminsime nepakartojamą ir individualų Jūsų lipdukų dizainą.
Lipdukų spausdinimas - įvairių dydžių lipdukų gamyba pagal sukurtą maketą.
Lipdukų panaudojimas: lipdukai ant dėžės, lipdukai ant stiklo, lipdukai ant automobilio, magnetiniai lipdukai ant automobilio ir kiti variantai.

Kainos Portfolio


Lipduku spausdinimas Vilniuje

Lipdukų gamyba:

Lipdukai su logotipu

Firminiai lipdukai, etiketės

Lipdukai su Jūsų įmonės logotipu. Lipnių etikečių gamyba – įvairių dydžių ir dizainų. Puikiai tinka klijuoti ant dėžučių, aplankų, vokų, pakuočių ir pan.
Lipdukų gamyba – nuo mažų iki didelių lipdukų maketavimas ir spauda. Palaikykite Jūsų firminį stilių su lipdukais!
Tokie personaliniai lipdukai parodys Jūsų įmonės profesionalumą bei unikalumą.
Sužinokite mūsų kainas čia.

Lipdukai su rekvizitais

Lipdukai su įmonės rekvizitais

Lipdukai su įmonės rekvizitais — dažniausiai naudojami klijuoti ant vokų ar siuntinių. Ant lipdukų gali būti pateikiami įmonės rekvizitai ar kt. duomenys. Patogu — nereikės kiekvieną kartą ranka rašyti tų pačių duomenų ir taip sutaupysite laiką.

Siųsdami laiškus ar siuntinius (prekes) lipdukais pasirūpinkite iš anksto. Lipdukai gali būti ne tik su įmonės rekvizitais, bet ir su kita informacija ar tiesiog įmonės logotipu.

Sužinokite mūsų kainas čia.

Lipdukai ant automobilio

Lipdukai ant automobilių

Automobiliniai lipdukai — puiki reklama Jūsų verslui.
Lipdukai ant automobilių —kelyje išsiskirkite iš kitų ir būkite pastebimi iš tolo! Automobilio lipdukai gali būti klijuojami ant automobilio kėbulo (ploteriuotas lipdukas arba spausdinamas lipdukas). Ploteriuotas lipdukas ant automobilio kėbulo ar stiklo puikiai tinka tik tuo atveju, kai reklama yra be fono ar paveikslėlių (apima tik įmonės logotipą ar kt. užrašą). Skaitmeninė spauda puiki galimybė spausdintinio lipduko gamybai. Šis būdas yra tinkamas tuo atveju, kai lipduko maketas susideda ne tik iš teksto, bet ir fono ar nuotraukos.
Sužinokite mūsų kainas čia.

Magnetiniai lipdukai ant automobilio

Magnetiniai lipdukai

Magnetiniai automobilių lipdukai — puikus būdas laikinai ir pastebimai reklamai.
Automobiliniai lipdukai — gerai tarnaujanti ir iš minios išsiskirianti reklama, kuri palaiko Jūsų įmonės firminį stilių. Magnetinis lipdukas gali būti įvairių dydžių, priklausomai nuo klijuojamos vietos. Patogu: magnetinis lipdukas lengvai ir paprasta yra nuimamas nuo automobilio ir vėl užklijuojamas. Lipdukas ant automobilio — puikus būdas "judančiai" reklamai. Magnetinis automobilio lipdukas gali būti klijuojamas ant bet kurios kėbulo dalies (netinka klijavimui ant stiklo!).
Sužinokite mūsų kainas čia.

Lipdukai ant vitrinų

Vitrininiai lipdukai

Lipdukai skirti reklamai ar informacijai pateikti. Vitrininiai lipdukai yra klijuojami ant vitrininių langų (dideli lipdukai skirti pritraukti dėmesį), lipdukai ant durų dažniausiai yra skirti svarbios informacijos pateikimui — įmonės darbo laikas, įmonės logotipas ar kt. informacija. Vitrininiai lipdukai dažniausiai yra ploteriuoti (pateikiamas tik tekstas) ir yra klijuojami iš vidaus. Jeigu lipdukas yra klijuojamas iš lauko pusės, reklamą būtina suderinti su savivaldybe.
Lipdukų gamybos kaina. Sužinokite čia.

Lipdukai ant stiklo

Lipdukai ant stiklo

Stiklo lipdukas — Jūsų biuro vizitinė kortelė.
Lipdukai ant langų padės ne tik Jūsų klientams rasti Jus verslo centre ar naujame biure, lipdukas ant stiklo— puiki priemonė Jūsų reklamai. Lipdukai ant lango beveik visada pritraukia praeivių žvilgsnį ir skatina juos domėtis Jūsų paslaugomis ir didiną Jūsų prekės ženklo žinomumą.
Lipdukų gamybos kaina. Sužinokite čia.


Lipdukai ant veidrodžio

Lipdukai ant veidrodžio

Reklaminiai lipdukai ant veidrodžio — Jūsų vsidrodis sulaukia daug praeivių dėmesio, o Jūsų svečiai mėgsta įsiamžinti nuotraukose prie jo? Leskite, kad veidrodis Jus reklamuotų! Įmonės logotipą ar kitą Jūsų firminį šūkį užklijuokite ant veidrodžio ir tegul reklama dirba pati už save. Dekoratyvinių lipdukų gamyba — sukursime individualų dizainą ir parinksime tinkamą dydį. Lipdukų maketavimas ir gamyba.
Lipdukų gamybos kaina. Sužinokite čia.

Gauti pasiūlymąLipdukų dydis

Lipdukų dydis gali būti skirtingas. Tai priklauso ne tik nuo Jūsų poreikių bei pageidavimų, o taip pat, kur planuojate juos naudoti.
Jeigu nežinote kaip pasirinkti dydį bei lipduko formą, suteiksime Jums nemokamą konsulatciją ir padėsime pasirinkti tinkamiausią variantą. Įgyvendisime net ir keisčiausią Jūsų idėją!

Lipduku maketavimas

Lipdukų maketavimas

Reikalingas lipdukų maketas? Turite tik idėją, bet nežinote, nuo ko pradėti?

Mūsų dizaineriai sukurs Jūsų lipdukų vizualizaciją pagal Jūsų pageidavimus ir iškeltą lipdukų panaudojimo tikslą. Maketavimo paslaugos kaina priklauso nuo pasirinkto lipdukų dydžio bei turimų pageidavimų dėl dizaino ir yra derinama individualiai.


UžsakytiLipdukų spausdinimas

Lipdukų gamybos būdai

Skaitmeninė spauda — skaitmenine spauda gaminami lipdukai yra spausdinami lapais. Tinka gaminant ne didelį lipdukų kiekį. Patogu naudoti: lengvai atsiklijuoja nuo PVC plėvelės ir yra tinkami naudoti pagal paskirtį (lipdukai ant vokų, dėžučių, sienų ir kt). Lipdukai yra gaminami iš PVC plėvelės, tad jie nėra popieriniai.

Automobilio lipdukai papildomai yra padengiami automobilinių lipdukų plėvele, kas leidžia užtikrinti ilgesnį tarnavimo laiką.

Ploteriuoti lipdukai — dar vienas gamybos būdas, kuris tarsi “iškerpa” kiekvieną Jūsų lipduko dalelę ir palieka tik reikiamą kontūrą. šis būdas tinkamas naudoti tik tuomet, kai gaminamas lipdukas savaime neturi jokio fono, o susideda tik iš teksto ar kitų dizaino elementų.

Panaudojimas: automobilis lipdukas (gaminamas iš automobilinės plėvelės), lipdukai langams (lipdukas su darbo laiku, logotipu ar kt. informacija ant Jūsų biuro vitrininių langų ar įėjimo durų).


Ploteriuoti lipdukai

Lipdukų gamyba — ką svarbu žinoti?

Pateikdami užsakymą lipdukų gamybai, būtinai praneškite, kur ir kokiu tikslu bus naudojami lipdukai:

+ Lipdukai bus naudojami lauko ar vidaus sąlygomis. Nuo to priklauso naudojamos medžiagos ir gamybos procesas. Lauko lipdukai papildomai yra padengti laminatu, kuris yra atsparus drėgmei, o tai leis užtikrinti kokybišką naudojimą ilgą laiką.

+ Ploteriuoti ar ne ploteriuoti lipdukai. Nuo pasirinkimo priklauso rezultatas! Ploteriuoti lipdukai tinka gaminant lipduką su įmonės logotipu, darbo laiku arr kt informacija (maketas turi susidėti tik iš teksto). Jeigu maketas apima daugiau nei tiesiog tekstas, pvz. foną ar nuotrauką — šis būdas nebus tinkamas naudojimui. Tokiu atveju reikėtų rinktis spausdintą lipdukų variantą, kuris tinkamas naudoti esant fonui ar nuotraukai.

Bet kuriuo atveju lipdukai gali būti nuo mažiausių iki didžiausių.

+ Lipdukų dydis. Gaminant lipdukus svarbu žinoti ir jų dydį. Svarbu. Pateikdami vieną užsakymą galite nurodyti kelis skirtingus lipdukų dydžius vienam maketui.Automobilio lipdukai

Kaip užklijuoti lipduką?

Jeigu tai yra spausdintas lipdukas — užklijuoti bus išties paprasta. Užtenka tiesiog atklijuoti nuo PVC plėvelės (ant kurios ir buvo gaminamas lipdukas) bei užklijuoti ant Jūsų pasirinktos vietos — lipdukas ant voko, dėžutės ar kt. vietoje.

Ploteriuotas lipdukas — šie lipdukai reikalauja daugiau dėmesio ir atidumo.

Visų pirma, reikia tinkamai nuvalyti paviršių, ant kurio ir bus klijamas lipdukas bei tinkamai jį paruošti (nuvalyti visas dulkes, pavalykite drėgna, o vėliau ir sausa servetėle), vėliau ant lipduko esančią skaidrią perkėlimo plėvelę reikia gerai “įtrinti”, kad nuplėšant popierinę dalį, liktų visi elementai, skirti naudojimui. Lipduką, esantį jau ant skaidrios plėvelės, švelniai priglauskite prie paviršiaus ir dar kartą kruopščiai įtrinkite. Lipdukui, gerai prilipus prie paviršiaus, lėtai nulupkite skaidrią plėvelę.

Ploteriuoti lipdukai gali būti klijuojami ant stiklo, vitrininių langų, veidrodžio, automobilio ar netgi aplankalų!