Pavadinimo sugalvojimas

1. Pavadinimas Jūsų verslui

Pavadinimo sugalvojimas – pirmas etapas geros reklamos link. Kurdami naują įmonę, pristatydami naują produktą/paslaugą rinkai susiduriate su klausimu: kaip sugalvoti ir pasirinkti tinkamą įmonės pavadinimą? Tai sudėtingas klausimas ir todėl labai dažnai pavadinimas pasirenkamas impulsyviai, nepagrįstai. Kuriant pavadinimą svarbiausia, kad jis būtų aiškus, trumpas ir gerai įsimenamas.

Kam reikalingas pavadinimas? Pavadinimas reikalingas tam, kad pristatytumėte savo įmonę. Pavadinimo sugalvojimas – iš pirmo žvilgsnio lengvai skambanti užduotis, tačiau tai, visų pirma, yra labai kreatyvus darbas, reikalaujantis ne tik kūrybiškumo, bet ir žinių.

Pavadinimo kūrimas – į šią paslaugą taip pat įeina ir įmonės pavadinimo tikrinimas duomenų bazėse bei rinkos detalesnė analizė. Įprastai, pateikiami keli variantai įmonės pavadinimo, kad Užsakovas lengviau galėtų išsirinkti jam patinkantį.

Kontaktai

Reklaminės skrajutės - maketavimas, spausdinimas ir gamyba

2. Logotipo kūrimas

Logotipas – grafinis prekės ženklo elementas, stilizuotas įmonės pavadinimo (viso ar sutrumpinto) ar jos gaminamų prekių arba teikiamų paslaugų grupės pavadinimo užrašas. Pagal logotipą atpažįstamas simbolizuojamas objektas. LIETUVOJE logotipas kartu su prekės ženklu registruojamas Valstybiniame patentų biure ir yra teisiškai saugomas (ginamas autorių teisių apsaugos įstatymų). Logotipo patentavimas nėra būtinas. Norite sužinoti pagrindines logotipo funkcijas? Spauskite čia.

Tyrimai rodo, kad prekės ženklo pripažinimas labiausiai priklauso nuo įmonės logotipo. Šio simbolio svarbą dažnai tinkamai neįvertina ir nesuteikia tinkamo dėmesio logotipo kūrimo klausimams. Pradedant savo verslo kelią, kiekvienas verslininkas turi pasidomėti kaip tinkamai sukurti logotipą. Neretai, užsakovai teiraujasi, kokia yra logotipo sukūrimo kaina? Koks logotipas turi būti ir kuo jie skiriasi? Nuo ko gi priklauso logotipo kūrimo kaina? Logotipo kūrimo kaina yra pateikiama individualiai, priklausomai nuo pateiktų pageidavimų bei poreikių ir gali svyruoti nuo 1 iki 10000 Eur ar netgi ir daugiau. Mūsų kainos galite rasti čia.

Logotipo kūrimas – pirmas žingsnis įmonės firminio stiliaus kūrimui, todėl neignoruokite šio etapo ir suteikite ypatingą dėmesį.

Logotipo portfolio

Fotografavimo paslaugos

3. Fotografavimo paslaugos

Kurdami verslą, dažniausiai susiduriama su pagrindinėmis užduotimis: padidinti pardavimus, vėliau — padidinti parduodamų produktų kainą.

Ne paslaptis, kad dažniausiai žmonės perka “akimis”, todėl yra ypač svarbu pasirūpinti parduodamų produktų išraiškingu vaizdu. Savo dinamišku dizainu prekės nepaprastai traukia akį, todėl profesionaliai atliktos nuotraukos — tai pirmas žingsnis į Jūsų tobulą verslą.

Teikiame profesionalias fotografavimo paslaugas! Mūsų fotografuojami produktai bei patalpos išsiskiria spinduliuojančiu unikalumu, išraiškingomis detalėmis, prabangiomis spalvomis bei originaliomis idėjomis. Nuotraukas visada galite išnaudoti tiek reklamai, tiek socialiniams tinklams, tiek tinklapiui. Gražios bei spalvotos nuotraukos visada pritraukia akį, bei sukelia vizualinę estetiką.

Fotografavimo paslaugos – komandą sudaro nuo pradedančiųjų iki profesionalių fotografų, todėl atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus, būtinai parinksime geriausią sprendimą kokybės ir kainos atžvilgiu.

Fotografijų portfolio

Internetinės svetainės kūrimas

4. Internetinės svetainės kūrimas.

Ne tik mažo, vieno internetinio puslapio sukūrimas, bet ir SEO bei efektyvaus tinklalapio kūrimas. Efektyvu ir nebrangu! Puikus sprendimas naujam verslui arba trumpalaikiams verslo projektams. Vieno puslapio interneto tinklapis per 7 darbo dienas! Interneto puslapio sukūrimo kaina tik nuo 249 Eur.

Mažų interneto tinklapių sukūrimas pagal individualius verslo poreikius. Interneto svetainę sudaro trys vidiniai puslapiai. Efektyvus sprendimas naujam verslo projektui su perspektyva. Galimybė plėsti interneto tinklapį ateityje.

Gerai randamų interneto svetainių kūrimas. Pritraukite naujų klientų su Jūsų nauja interneto svetaine. Ypač efektyvus sprendimas tiek naujam, tiek jau veikiančiam verslui. Pritaikome Google paieškai / SEO paslaugos.

Jūsų verslo internetinės svetainės priežiūros paslaugos. Svetainės turinio atnaujinimas (nuotraukos, tekstai), naujų svetainės puslapių kūrimas, informacijos talpinimas. Profesionali pagalba Jūsų verslo priežiūrai ir vystymui.

Tinklapio sukūrimo kaina yra nustatoma individualiai ir priklauso nuo tinklapio apimties, dizaino parinkimo, SEO paslaugų ir kitų Jūsų pageidavimų bei poreikių.

Daugiau apie tinklapius Tinklapių kainos

Reklamos sprendimai internete

5. Reklama internete

Socialinių tinklų administravimas. Socialiniai tinklai sparčiai populiarėja, todėl norėdami būti matomi internete, nepamirškite pasirūpinti Jūsų verslo reklama socialinių tinklų platformose. Efektyviausias būdas pasiekti geriausių Jūsų verslo reklamos rezultatų per trumpiausią laikotarpį – patikėti socialinių tinklų priežiūrą savo srities specialistams, kurie pasirūpins efektyvia Jūsų verslo reklama socialiniuose tinkluose. Teikiame tokias paslaugas kaip: socialinių tinklų administravimas (postų kelimas, dalinimasis Facebook grupėse), socialinių tinklų priežiūra, socialinių tinklų kūrimas.

Skelbimų talpinimas. Skelbimų talpinimas skelbimų lentose tai dar vienas efektyvus būdas reklamuoti savo veiklą. Tinkamai talpindami skelbimus bus didesnė tikimybė, kad Jūsų įmonė ir teikiamos paslaugos bus geriau matomi internete.

Būkite matomi Internete ir pasirūpinkite Jūsų įmonės bendru įvaizdžiu.

Soc. tinklų administravimas Interneto reklama

Spaudos darbai - vizitinių gamyba

6. Spaudos darbai

Vizitinės kortelės reikalingos visada, visiems ir visur. Vizitinė kortelė tai šiuolaikiškas ir praktiškas sprendimas, tai pirmas kontaktas su Jūsų klientais, kuris padaro įspūdį apie Jūsų įmonę ar reklamuojamą produktą, tad jos dizainas turi išsiskirti iš minios ir pritraukti daugiau susižavėjusių žvilgsnių. Vizitinė kortelė savo dinamišku dizainu turi nepaprastai traukti akį, todėl mūsų specialistai kruopščiai apgalvoja vizitinės kortelės dizainą: koks bus šriftas, šrifto dydis, teksto ir logotipo išdėstymas.

Stilingu vizitinės kortelės dizainu pasirūpins mūsų patyrę specialistai, kurie mėgsta naujoves taip pat, kaip ir Jūs, ir yra pasiruošę nustatyti naujus standartus.

Daugiau apie vizitines

Spaudos darbai - dovanų kuponų spauda

Dovanų kuponų gamyba vos nuo 6 vnt. Kuponas tai puiki mintis nustebinti savo klientą arba šeimos narį. Ką galima parašyti kupone? Kupone galite aprašyti teikiamas paslaugas, galiojimo datą, kontaktinius duomenis bei kupono vertę. Dovanų kuponų spausdinimas – įvairių dydžių, įvairių stilių. Nuo paprastų dovanų kuponų iki kuponų su lenkimu ar netgi folijavimu.

Dovanų kupono dydis priklauso nuo Jūsų pageidavimų ir poreikių. Dovanų kuponas gali būti vienpusis arba dvipusis. Mes rekomenduojame: dvipusio dovanų kuponų gamybą, nes tokiu būdu yra išnaudojamos abi pusės.

Dovanų kupono spausdinimas – ant kokybiško, vokiško popieriaus, kas leidžia užtikrinti jų kokybę bei ilgaamžiškumą.

Dovanų kuponas – tai puikus įrankis, skatinantis pardavimus.

Daugiau apie dovanų kuponus

Spaudos darbai - lipdukų gamyba

Lipdukai – vienas iš geriausių būdų pažymėti produktą savo logotipu bei pabrėžti savo įmonės individualumą.

Trokštate šiuolaikiškų ir kokybiškų reklaminių lipdukų? Individualus lipdukų maketavimas ir gamyba – pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus.

Lipdukų panaudojimas: lipdukai ant dėžės, lipdukai ant stiklo, lipdukai ant automobilio, magnetiniai lipdukai ant automobilio ir kiti variantai.

Ploteriuotų lipdukų gamyba – puikiai tinka reklamai ant vitrininių langų arba įėjimo durų.

Spausdintinti lipdukai – dažnai naudojami smulkiems verslo produktams ir yra klijuojami ant parduodamų produktų ar verslo dovanų. Taip pat, puikiai tinka užklijuoti ant siuntinių ar vokų.

Daugiau apie lipdukus

Spaudos darbai - skrajučių gamyba

Skrajutės – vienas tinkamiausių ir efektyviausių pardavimo būdų. Reklaminės skrajutės neišvengiamai pritraukia dėmesį, o jų sukūrimo išlaidos nėra itin didelės. Skrajučių gamyba susideda iš šių etapų: skrajučių maketavimas ir dizaino sukūrimas bei skrajučių spauda.

Skrajučių gamyba Vilniuje – sužinokite daugiau. Skrajučių spausdinimas vos nuo 50 vnt.

Daugiau apie skrajutes