Skrajučių spauda šiandien

Skrajučių gamyba Vilniuje

Skrajutė – didesnė vizitinės kortelės sesuo, kurioje galite pavaizduoti viską ką tik norite. Skrajutės tai reklamos sprendimas kuris reikalingas kaip mažam taip ir dideliam verslui. Naudojant skrajutes pritrauksite naujus klientus bei pristatysite savo verslą kitiems. Pasirinkite Jums tinkamiausią skrajutę, o mes atsižvelgiant į visus Jūsų pageidavimus bei norus pagaminsime tinkamas skrajutes Jūsų verslui!

Plačiau

Vizitinių kortelių spauda šiandien

Skubos tvarkos vizitinės kortelės

Vizitinė kortelė – reikalinga visur, visada ir visiems. Vizitinės kortelės tai yra vienas iš pirmų dalykų, kurį pamato Jūsų būsimi klientai. Vizitinės kortelės skubiai tai ne tik patogiai bet ir labai greitai. Mes pagaminsime vizitines korteles vos per vieną darbo dieną (po maketo patvirtinimo). Mūsų dizaineriai eina koją į koją su mada ir naujomis tendencijomis, todės Jūsų vizitinės kortelės atrodys estetiškai bei originaliai.

Plačiau

Logotipas

Kas yra logotipas ir kokie jie būna?

LOGOTIPAS – pats žodis yra graikų kilmės ir susideda iš dviejų žodžių: gr. logos – žodis + typos – antspaudas Logotipas - grafinis prekės ženklo elementas, stilizuotas įmonės pavadinimo (viso ar sutrumpinto) ar jos gaminamų prekių arba teikiamų paslaugų grupės pavadinimo užrašas. Pagal logotipą atpažįstamas simbolizuojamas objektas. LIETUVOJE logotipas kartu su prekės ženklu registruojamas Valstybiniame patentų biure ir yra teisiškai saugomas (ginamas autorių teisių apsaugos įstatymų). Logotipo patentavimas nėra būtinas.

Plačiau

Logotipo kūrimo planavimas

Logotipo planavimas

Idealus atvejis kai Jūsų logotipas bus naudojamas visais verslo gyvavimo metais, tad svarbu, kad logotipas atspindėtų pamatines jūsų prekės ženklo idėjas. Tai atskleisti galite įvairiomis detalėmis – spalvomis, simboliais, prekės ženklo pavadinimu, teksto šriftu, logotipo forma. Geriausi logotipai yra tokie, kurie kelia aiškias asociacijas, tad pagalvokite – su kuo klientams gali asocijuotis jūsų verslas, paslaugos ar prekės?

Plačiau

Vizitinių kortelių gamyba Vilniuje

Vizitinių kortelių dydis

Nežinote, koks gali būti vizitinių kortelių dydis? O gal tiesiog negalite apsispręsti? Mūsų specialistai papasakos, kokių dydžių gali būti vizitinės kortelės ir kaip tinkamai paruošti vizitinės kortelės maketą spaudai! Šiame straipsnyje papasakosime plačiau apie visus niuansus, su kuriais dažniausiai susiduria mūsų klientai.

Plačiau

Vizitinių kortelių gamyba Vilniuje

Vizitinių kortelių įteikimo etiketas

Kaip teisingai įteikti vizitinę kortelę? Vizitinės kortelės supaprastina palaikyti gerus santykius su verslo partneriais bei klientais. Todėl neverta pamiršti ir apie vizitinių kortelių įteikimo etiketą, kuris yra nemažiau svarbus už etiketą prie stalo. Įteikdami vizitinį kortelę, turite ne tik suteikti informacijos apie save, bet ir pozicionuoti save kaip išauklėtą asmenį. Jeigu įteikiant vizitinę kortelę norite palikti teigiamą įspūdį apie save, turite laikytis svarbių vizitinių kortelių įteikimo taisyklių.

Plačiau

Vizitinių kortelių gamyba Vilniuje

Garsių žmonių vizitinės kortelės

Vizitinės kortelės supaprastina palaikyti gerus santykius su verslo partneriais bei klientais. Todėl neverta pamiršti ir apie vizitinių kortelių įteikimo etiketą, kuris yra nemažiau svarbus už etiketą prie stalo. Įteikdami vizitinį kortelę, turite ne tik suteikti informacijos apie save, bet ir pozicionuoti save kaip išauklėtą asmenį. Jeigu įteikiant vizitinę kortelę norite palikti teigiamą įspūdį apie save, turite laikytis svarbių vizitinių kortelių įteikimo taisyklių.

Plačiau

Vizitinių kortelių gamyba Vilniuje

Vizitinių kortelių istorija

Kada ir kaip atsidaro pirmoji vizitinė kortelė? Koks buvo jos paskirtis? Kaip ir kam anksčiau žmonės naudodavo vizitines korteles? Šiame straipsnyje papasakosime vizitinių kortelių atsiradimo istoriją, įdomus faktus apie vizitines korteles ir kokį kelią praėjo vizitinę kortelę iki mūsų amžiaus.

Plačiau