Spaudos paslaugos iš Vizitinės24 – visada aukšta kokybė ir laiku atlikti spaudos darbai Vilniuje. Esame pasiruošę suteikti kokybiškas spaudos paslaugas, nes turima spaudos įranga leidžia pagaminti ne tik vizitines korteles, bet ir didelio kiekio kitus reklamos gaminius.
Reklaminė spauda – tai lankstinukai, bukletai, tentai, lauko ir vidinė reklama, lipdukai, plakatai bei daug kitų spaudos darbų. Moderni įranga ir inovatyvios technologijos užtikrina visų gaminamų spaudos darbų kokybę bei trumpiausią įmanomą pagaminimo terminą.
Esame patyrusi spaustuvė Vilniuje, spaudos paslaugas teikiame nuo 2003 metų. Patyrę projektų vadovai užtikrins aukščiausio lygio aptarnavimą, o mūsų išmanūs dizaineriai pasirūpins Jūsų reklamos maketu ir sukurs stilingą dizainą.
Spaudos gaminiams naudojame skaitmenines, ofsetines ir šilkografijos spaudos mašinas, priklausomai nuo gaminamų darbų.

Skaitmeninė spauda

Skaitmeninė spauda – tai moderniausias spausdinimo būdas, leidžiantis atspausdinti mažus spaudos tiražus per ypač trumpą laiką. Duomenys siunčiami į spausdinimo prietaisą, vaizdas formuojamas iš skaitmeninio aprašo.

Ofsetinė spauda

Ofsetinė spauda – tai praktiškas būdas spausdinti didelio masto gaminius, suteikia didžiausią spalvų diapazoną ir aukštą kokybę dideliems spaudos kiekiams. Ofsetinė spauda tai nebrangus spaudos būdas: dėl didesnio spaudos kiekio savikaina žymiai mažesnė, nei skaitmeninės spaudos. Tačiau spaudos terminas kiek didesnis nei skaitmeninės spaudos terminai. Mūsų spaustuvė Vilniuje pasiruošusi įgyvendinti pačius įvairius Jūsų spaudos užsakymus.

Šilkografinė spauda

Šilkografinė spauda – tai puiki priemonė Jūsų nestandartiniams sprendimams įgyvendinti. Spausdinimas gaunamas spaudžiant rašalą ant medžiagos per ploną, sandariai ištemptą tinklelį. Šilkografija žinomą dar nuo seniausių laikų, o savo populiarumą gavo XX amžiuje.

Spaudos gaminiai:

Skrajutės Vilniuje

Skrajutės

Skrajutės – tai lengvas būdas pranešti kitiems apie Jūsų teikiamas paslaugas ar parduodamus produktus.
Vienas efektyviausių reklamos būdų yra skrajučių gamyba. Skrajutės gali būti įvairių dydžių (pvz. A6, A5 formato), vienpusės arba dvipusiai spalvotos – tai priklauso nuo kliento poreikių.
Skrajučių spauda Vilniuje su mumis – tai kokybiška ir praktiška!
Domina skrajučių platinimas Vilniuje? Parašykite mums ir mes pateiksime optimalų bei efektingą sprendimo būdą.

Lipdukų spauda Vilniuje

Lipdukai

Lipdukų gamyba - įvairių dydžių, formų, blizgūs, matiniai arba skaidrūs. Lipdukai yra pritaikyti vidaus, transporto ir lauko reklamai.
Lipdukų spauda priklauso nuo užsakovo pageidavimų, todėl šie spaudos darbai yra gaminami įvairių rūšių. Dažniausiai pasirenkami: magnetiniai lipdukai, lipdukai ant automobilio, tekstiliniai lipdukai bei termo lipdukai ( lipdukai ant marškinėlių ir kitų medžiaginių daiktų).
Dėl lipdukų kainos mielai kviečiame teirautis paštu arba telefonu.

Bukletai

Bukletų spausdinimas – efektyvus reklamos būdas.
Bukletas – vienas dažniausiai pasirenkamų reklamos spaudos gaminių, skleidžiantis informaciją apie teikiamas paslaugas ar parduodamas prekes. Tik aukštos kokybės bukletų spauda!
Domina reklaminiai bukletai Vilniuje? Susisiekite su mumis ir mes suteiksime naudingą informaciją apie bukletų gamybą, spaudą ir maketavimą.

Plakatai

Plakatas – vienas efektingų reklamos gaminių!
Plakatų spauda teikia plačias galimybes pranešti apie naujienas ar teikiamas paslaugas. Plakatai gali būti spausdinami standartinių formatų, t.y. A4, A3, A2, A1 arba kitų nestandartinių dydžių.
Plakatų spaudos kaina skaičiuojama individualiai, pagal pateiktas užklausas. Plakatų gamyba Vilniuje užtrunka nuo 0,5 val. Skubius užsakymus gali įvykdyti tą pačią darbo dieną.

Reklaminiai stendai

Roll up – tai kompaktiškas transportavimui, sudedamas stendas, puikiai tinkantis reklamai ne tik Jūsų biure, bet ir parodų, prezentacijų, konferencijų ar seminarų metu. Roll up taip pat pasižymi lengvu ir greitu išvyniojimu bei įtvirtinimu.
Roll up reklaminiai stendai dažniausiai yra gaminami 85x200 cm dydžio, tačiau galimi ir kiti variantai.
Domina reklaminių stendų spauda Vilniuje? Išsiųskite mums užklausą ir mes pateiksime individualų pasiūlymą.

Kiti spaudos darbai

Tarp mūsų gaminamų spaudos darbų yra taip pat: stendai, tentai, dovanų kuponai, firminiai blankai, diplomai, kvietimai ir kalendoriai. Domina reklamos gamyba Vilniuje? Susisiekite su mumis ir mūsų vadovai suteiks Jums naudingą informaciją bei pateiks optimalų pasiūlymą spaudos darbams.