Vizitinės kortelės kainos

skubi vizitiniu korteliu gamyba

Skubi vizitinių kortelių gamyba

Reikalingos vizitinės kortelės šiandien? Gaukite vizitines korteles jau tą pačią arba kitą darbo dieną!
Vizitinės kortelės yra reikalingos visiems ir visada. Kiekvienam verslui bei kiekvienai įmonei. Vizitinė kortelė – tai pirmas dalykas kurį pamato Jūsų klientai. Vizitinės24 – greitai bei kokybiškai paruoš unikalų maketą ir paleis į gamybą. Skubos tvarkos vizitinės kortelės bus paruoštos vienos darbo dienos bėgyje.
Sužinokite mūsų kainas čia.


Skubos tvarkos vizitinės kortelės Vilniuje su maketavimu! Neturite dar maketo, o rytoj išvykstate į susitikimą ar renginį? Mūsų dizaineriai greitai ir kokybiškai sukurs Jums būsimos vizitinės maketą. Jums reikės jį tik patvirtintį, o mes paleisime į gamybą. Atsiimkite savo vizitinės kortelės tą pačią darbo dieną!


Skubos tvarkos vizitinės kortelės Vilniuje tai ne tik greitai, bet ir kokybiškai! Vizitinės kortelės spausdinamos ant aukščiausios kokybės popieriaus naudojant naujausią įrangą, kuri užtikrina geriausią spausdinimo kokybę. Mūsų užsakovai turi didelį popieriaus pasirinkimą: nuo standartinio 350 gsm kartoninio popieriaus iki premium vokiško arba dekorativinio popieriaus.


Vizitines korteles šiandien Vilniuje

Vizitinių kortelių spauda – pasirinkimo sprendimas.


Vizitinės kortelės skubiai Vilniuje

Vienpusės vizitinės kortelės

Vienpusės vizitinės kortelės - minimalistiškas ir ekologiškas pasirinkimas! Vizitinės kortelės su vienpuse spauda yra geras pasirinkimas jeigu norite minimalistinio dizaino. Neverta yra perkrauti savo vizitinę kortelę su labai daug tekstu, todėl geriausiai yra patalpinti tik pačią svarbiausią informaciją, kuri gali tilpi vienoje pusėje. Vienpusėje vizitinėje kortelėje gali atsirasti tokia informacija kaip: įmonės pavadinimas, adresas bei kontaktiniai duomenys.
Mūsų kainas rasite čia.

Vizitinės skubiai Vilniuje

Abipusės vizitinės kortelės

Abipusės vizitinės kortelės - dvigubas įspūdis! Vizitinės kortelės su abipuse spauda atrodo estetiškai bei minimalistiškai. Tai yra puikus pasirinkimas, jeigu turite logotipą bei norite panaudoti foną ant vizitinės kortelės. Vienoje pusėje gali atsirasti svarbiausią informaciją bei kontaktiniai duomenys, o kitoje pusėje gali būti įmonės logotipas. Skubos tvarkos abipusių vizitinių kortelių gamyba – puikus pasirinkimas Jūsų verslui!
Mūsų kainas rasite čia.

Vizitinės kortelės skubiai

Laminuotos vizitinės kortelės

Laminuotos vizitinės kortelės — ilgaamžė elegancija! Laminuotos vizitinės kortelės išskiria prisilietimo malonumu bei kokybiškumu. Laminuotos vizitinės kortelės yra storesnės ir atrodo prabangiau, negu kito tipo vizitinės kortelės. Taip pat, jos tarnauja ilgiau bei yra atsparios drėgmei. Skubos tvarkos laminuotos vizitinės kortelės Vilniuje – puikus sprendimas Jūsų verslui!
Mūsų kainas rasite čia.

Plačiau apie spaudą


DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Per kiek laiko yra gaminamos skubos tvarkos vizitinės kortelės?

Darbo dienomis vizitinės kortelės bus pagamintos tą pačią arba kitą darbo dieną. Savaitgalį vizitinės kortelės ne gaminamos, todėl kviečiame pasirūpinti vizitinėmis kortelėmis iš anksto!

Kaip sukurti/užsakyti maketą?

Vizitinės kortelės dizainas ir maketas yra gaminamas pagal individualų užsakymą. Atkreipsime dėmesį į visus Jūsų pageidavimus tam, kad padarysime Jūsų svajonės vizitinę kortelę. Turite paruoštą vizitinės kortelės maketą? Tuomet pasitikrinkite, ar jis atitinka pagal reikalavimus

Kaip galiu atsiimti savo užsakymą?

Kai pranešime, kad Jūsų užsakymas jau yra paruoštas. Atsiimti galėsite mūsų ofise, kuris randasi Budiniškių g. 6, Vilniuje, arba galėsime išsiųsti Jūsų užsakymą į Jums patogiausią paštomatą arba adresu.