Kurdami verslą, dažniausiai susiduriama su pagrindinėmis užduotimis: padidinti pardavimus, vėliau — padidinti parduodamų produktų kainą.
Ne paslaptis, kad dažniausiai žmonės perka “akimis”, todėl yra ypač svarbu pasirūpinti parduodamų produktų išraiškingu vaizdu. Savo dinamišku dizainu prekės nepaprastai traukia akį, todėl profesionaliai atliktos nuotraukos — tai pirmas žingsnis į Jūsų tobulą verslą.
Mūsų fotografuojami produktai bei patalpos išsiskiria spinduliuojančiu unikalumu, išraiškingomis detalėmis, paryškinta savita išvaizda, prabangiomis spalvomis bei originaliomis idėjomis.


Reklaminė fotografija

Reklaminė fotografija — ypatinga fotografijos rūšis, apimanti visus esamus žanrus.
Kurdami internetinę svetainę arba el. parduotuvę dauguma susiduria su pagrindine užduotimi - sudominti lankytojus ir pritraukti jų dėmesį.
Be abejo, tam padės žavingos nuotraukos!
Profesionaliai atlikta produktų nuotrauka padės išryškinti geriausias produkto savybes ir paskatins klientą ją įsigyti.

Reklaminis fotografavimas Vilniuje

Reklaminės nuotraukos — tai ne tik paveikslėliai ar vaizdinė informacija, tai viena efektyviausių reklamos priemonių.
Reklaminis vaizdas — pateikto produkto kokybės demonstravimas. Mūsų nuotraukos išsiskiria spinduliuojančiu unikalumu, išraiškingomis detalėmis bei originaliomis idėjomis.


Reklaminės nuotraukos skirstomos į kelias rūšis:
— Maisto / Patiekalų fotografavimas. Maisto ir patiekalų fotografavimo paslauga sparčiai populiarėja. Ja siekiama sukurti gražias ir unikalais nuotraukas, kurios bus plačiai naudojamos kuriant meniu, produktų katalogus, efektyvią verslo reklamą bei interneto svetaines.

Produktų fotografavimas Vilniuje
Portfolio


— Transporto fotografavimas. Transporto nuotraukos - tai ne tik paveikslėliai ar vaizdinė informacija, tai viena efektyviausių reklamos priemonių. Mūsų nuotraukos išsiskiria spinduliuojančiu unikalumu, išraiškingomis detalėmis bei originaliomis idėjomis.

Transporto fotografavimas Vilniuje
Portfolio


— Renginių fotografavimas. Profesionalūs fotografai pasirūpins Jūsų stebuklingomis nuotraukomis ir padės pritraukti daugiau potencialių klientų, nes akį pritraukiančios nuotraukos - tai ne tik ryškus pirmasis įspūdis, bet ir sėkmės raktas į Jūsų verslą.

Renginių fotografavimas Vilniuje
Portfolio


— Interjero / Patalpų fotografavimas. Pagrindiniai interjero fotografijos tikslai yra teigiamo pirmojo įspūdžio formavimas, klientų pasitikėjimo didinimas, pardavimų gerinimas. Aukštos kokybės interjerų nuotraukos yra būtinos reklamuojant bet kokį komercinį nekilnojamąjį turtą ir susijusias paslaugas.

Interjero/Patalpų fotografavimas Vilniuje
Portfolio


— Produktų fotografavimas. Produktų fotografavimas – tai internetinių parduotuvių, lankstinukų, katalogų ir kitų reklaminių gaminių fotografavimas. Kurdami internetinę svetainę arba el. parduotuvę dauguma susiduria su pagrindine užduotimi - sudominti lankytojus ir pritraukti jų dėmesį. Be abejo, tam padės žavingos nuotraukos!

Produktų fotografavimas Vilniuje
Portfolio