Vizitinės kortelės pigiai

Akcija vizitinių kortelių gamybai

Pasinaudokite proga ir užsisakykite vizitines korteles pigiau!
200 vnt. vizitinių kortelių spausdinimas su akcija tik nuo €12, o maketavimui taikome -33% nuolaidą visiems maketavimo darbams

Tinklapio kūrimas pigiai

Akcija tinklapio kūrimui

Ieškote tinklapių kūrimo paslaugų pigiau? Turime jums pasiūlymą!
Tinklapio kūrimo kainos prasideda tik nuo €249, o rezultatą pristatysime vos per 7 d.d.

Logotipo kūrimas pigiai

Akcija logotipo kūrimui

Reikia nebrangaus logotipo?
Puiki galimybę pasinaudoti akcija logotipo kūrimui! Logotipo kūrimas tik nuo €150, atlikimo terminas iki 7 d.d.

Reklamos paslaugos

NAUJAUSIOS AKCIJOS

Lipdukų gamyba Vilniuje – puiki galimybė išryškinti savo verslo įvaizdį!
Pasinaudokite įvairių dydžių bei formų lipdukų spauda su Jūsų logotipu arba kitu unikaliu dizainu. Lipdukų spausdinimas su akcija tik € 8.50 (+PVM) už 63 vnt.
Vizitines24 – Jūsų verslo įvaizdžio pagalbinis įrankis!

Gaminkite ne tik popierinės vizitinės kortelės! Maketus vizitinėms kortelėms galime pritaikyti ir lipdukams!

Reklamos agentūra Vilniuje. Nemokamai konsultuojame nuotoliniu būdu.
Dirbame ir pristatinėjame visoje Lietuvoje.

Reklamos kompleksas


Logotipas + interneto puslapis. Pasinaudokite ypatingu pasiulymu jau dabar! Modernaus tinklapio ir šiuolaikiško logotipo sukurimas dabar tik už 450€.

Kodėl verta?
Tai puikus sprendimas verslo reklamai internete, skirtas naujai įsikūrusioms įmonėms, arba norintiems atsinajinti ir pasirengusioms plėstis ateityje.

Logotipo kūrimas. Logotipas šiandieniame versle yra tiesiog būtinas! Pateiksime iki 2 variantų, atliksime pasirinkto logotipo varianto korekciją.

Interneto tinklapio kūrimas. Vieno puslapio (landing page) interneto puslapis (tinklapis) Jūsų verslui. Pasiūlysime modernų ir stilingą dizainą, aptarsime interneto puslapio tūrinį. Jūsų užsakovams bus lengvą susisiekti per tinklapyje esančią kontaktų-užklausos formą.

Operatyvu ir profesionalu! Reklamos darbai bus atlikti per 7-14 d.d. Mūsų užsakovai taip pat gauna profesionalią reklamos specialisto konsultaciją.

Susipažinkite! Vienas iš tokių darbų yra Boltrama. Tai ilgalaikę patirtį turintis autoservisas Vilniuje. Logotipas buvo sukurtas pagal užsakovo pageidavimą ir vadovo pateiktą piešinuką. Išlaikyta bordo spalva, kuri jau asocijuojasi su autoserviso pastatu. Bordo spalva – solidumo, pasitikėjimo, konservatyvumo rodiklis. Tai vidutinio sunkumo, siejama su stabilumu, atsparumu. Taip pat buvo sukurtas vieno puslapio patogus interneto tinklapis www.boltrama.lt, kuriame galima rasti visą naudingą informaciją, paliki užklausą.

www.boltrama.lt

Reklamos paslaugos Vilniuje

Nepraleiskite ir kitų pasiūlymų!


Vizitinių kortelių kainą, logotipo kūrimo kainą, tinklapių sukūrimo kainą ir daugelis kitų naudingų dalykų galite sužinoti mūsų reklamos agentūroje Vilniuje. Nuolatinės akcijos suteikia galimybę pasinaudoti reklamos paslaugomis pigiau, sumažintomis kainomis!

Turite ribotą biudžetą? Ne bėda!
Gavote patrauklesnį reklamos pasiūlymą? Peržiūrėsime savąjį!
Esame lankstūs ir atviri jūsų pasiūlymams ir mielai parengsime patrauklų reklamos paslaugų pasiūlymą.

Nuolaidos reklamos paslaugoms. Mūsų užsakovai ir lojalūs klientai visada gauna nuolaidas reklamos paslaugoms. Bendradarbiaukime!

Lygindami kainas, lyginkite kokybę! Mes orientuoti į efektyvų rezultatą, mūsų patirtis leidžia savo klientams sutaupyti. Siūlome tik laiko patikrintas reklamos paslaugas ir spaudos darbus.

Reklamos paslaugos pigiau