Interneto svetainių kūrimas pigiau

Facebook paskyros

priežiūra ir administravimas

Socialinių tinklų administravimas – tai viena iš sėkmingiausių rinkodaros sudedamųjų dalių, kuri leidžia reklamuoti savo verslą populiariausiuose socialiniuose tinkluose, turinčiuose milijonus vartotojų, kurie kasdien naudoja socialinius tinklus ir gali matyti Jūsų siūlomas paslaugas bei pasiūlymus. Vienas iš populiariausių ir naudojamų socialinių tinklų yra Facebook. Tinkamai prižiūrint ir reklamuojant Facebook verslo puslapį galima sulaukti efektyvių rezultatų, kurie neabejotinai padidins Jūsų užsakymų srautą.


Facebook puslapio administravimas

Jūsų dažniausiai užduodami klausimai: kaip reklamuotis Facebook platformoje, kaip pritraukti daugiau Facebook sekėjų, kaip taisyklingai skelbti Facebook publikacijas, kam reikalingi Facebook grotažodžiai ir daugelis kitų. Klientams, norintiems reklamuotis Facebook socialiniame tinkle, siūlome pradėti nuo konsultacijos, kurią suteikia patikimi savo srities specialistai, kurie žino, kaip paversti Jūsų verslo paskyrą įdomia ir pritraukiančia naujus klientus bei potencialius pirkėjus. Vizitinės24 socialinių tinklų specialistai savo klientams suteikia nemokamą socialinių tinklų priežiūros konsultaciją, kurios metu paaiškina, kaip taisyklingai prižiūrėti savo verslo Facebook paskyrą, kokių rezultatų galima pasiekti tinkamai reklamuojant savo Facebook puslapį ir kodėl verta pasinaudoti specialistų pagalba.


Brangaus laiko taupymas: tai tikriausiai svarbiausias prioritetas, kurį turėsite perduodant visus Facebook paskyros administravimo rūpesčius specialistams. Visi Jūsų verslo paskyros priežiūros klausimai bus išspręsti profesionaliai ir laiku, duodant efektyviausius rezultatus! Jūs tuo metu galėsite negaišti laiko gilindamiesi į šią daug informacijos reikalaujančią sritį ir užsiimti kitais labai svarbiais verslo reikalais.
Efektyvių rezultatų pasiekimas: kadangi Jūsų verslo puslapio, Facebook paskyros priežiūros klausimais užsiima savo srities specialistai, jie tiksliai žino, kaip pristatyti Jūsų siūlomas prekes arba paslaugas taip, kad pasiekti daugiausiai peržiūrų ir sulaukti naujų pirkėjų susidomėjimo. Jums nebereikės "sukti galvą", kokią nuotrauką pasirinkti ir kokį aprašymą sukurti – viskuo pasirūpinsime mes.
Fiksuota Facebook administravimo kaina: o tai reiškia, kad visada būsite tikri, kokia suma bus įtraukta į Jums atsiustą sąskaitą. Jokių netikėtumų – mokėkite iš anksto suderintą, fiksuotą Facebook puslapio priežiūros kainą, o už visas papildomus atliktus darbus atsiskaitykite papildomai!

Facebook administravimas kaina

Facebook puslapio administravimo kaina yra skaičiuojama individualiai.
Individualiai suderinsime darbų atlikimo grafiką, išklausysime visus Jūsų norus ir pageidavimus, nustatysime fiksuotą mėnesio (abonentinę) kainą ir pradėsime reklamuoti Jūsų Facebook puslapį jau šiandien!


Visų papildomų paslaugų kainą suderinsime individualiai atsižvelgiant į Jūsų turimus poreikius, medžiagą ir pageidavimus. Parašykite mums ir gaukite patrauklų komercinį pasiūlymą!


Facebook puslapio priežiūra kaina

Kokias Facebook paskyros priežiūros paslaugas siūlome? Jūsų patogumui – siūlome visas Facebook puslapio administravimo sprendimus iš vienų rankų. Pasirūpinsime Jūsų verslo paskyros sėkme nuo pat puslapio registravimo iki jo sėkmingos tolimesnės plėtros.
Būkite matomi Facebook puslapio sekėjams ir vartotojams – efektyviai reklamuokite savo verslą!

Facebook publikacijų talpinimas Jūsų verslo paskyroje: suderintomis savaitės dienomis talpinsime Jūsų Facebook verslo paskyroje įdomias ir aktualias publikacijas, kurios pritrauks daugiau sekėjų dėmesio ir supažindins juos su naujovėmis, siūlomomis paslaugomis ir įvairiausias ypatingais pasiūlymais. Facebook publikacijų tekstą kuriame patys arba naudojame jau turimą, Jūsų norimą tekstą.
Pateiktos nuotraukos talpinimas į Jūsų verslo puslapį: kartu su patalpintomis publikacijomis talpinsime ir Jūsų pateiktą nuotrauką. Patalpintos nuotraukos turėtų atitikti publikacijos turinį ir pritraukti vartotojų dėmesį, taip suteikiant daugiau vaizdinės informacijos. Neturite savo nuotraukų? Ne bėda! Už papildomą mokestį visas nuotraukas parinksime arba maketuosime patys.
Raktažodžių rašymas prie kiekvienos Facebook publikacijos: suprantame raktažodžių svarbą, todėl būtinai prie kiekvienos publikacijos pažymime aktualius ir naudingus raktažodžius, kurie padės lengviau ir greičiau surasti Jūsų parduodamas prekes arba siūlomas paslaugas.


Papildomai suteikiame ir šias Facebook verslo paskyros plėtros paslaugas:
Dalinamės Jūsų teikiamomis paslaugomis arba prekėmis Facebook grupėse: dalinamės publikacijomis bendro pobūdžio Facebook grupėse arba specifikuotose Facebook grupėse, atitinkamai parinktose pagal Jūsų verslo sritį (grožio industrija, autoserviso paslaugos, transporto nuoma ir kiti).
Kuriame ir įjungiame mokamą Facebook reklamą, parenkame veiksmingą auditoriją: suderiname su Jumis biudžetą ir įjungiame mokamą Facebook reklamą, taisyklingai ir naudingai parenkant vartotojų auditoriją, kurie matys Jūsų reklamą.
Keliame stories, sugalvojame konkursus, žaidimus, apklausas: niekada nežinote, kaip vėl sudominti Jūsų sekėjus? Kas dabar aktualu ir madinga Facebook platformoje? Kas pritrauks dėmesį ir neliks pastebėtas? Patikėkite tai mums! Mes nuolat stebime naujoves, kuriame įdomius žaidimus, sugalvojame konkursus ir dalinamės naudinga informacija Jūsų puslapio istorijoje. Visa tai neabejotinai patiks Jūsų sekėjams ir pritrauks naujų!


Dar liko klausimų? Norite gauti savo Facebook priežiūros pasiūlymą ir sužinoti galutinę kainą? Domina kitos reklamos paslaugos? Kreipkitės – mūsų specialistai mielai suteiks savo konsultaciją visais Facebook reklamos klausimais!

Gauti pasiūlymą

KITŲ SOC. PASKYRŲ PRIEŽIŪRA:

Instagram priežiūra

Instagram paskyros administravimas

INSTAGRAM puslapio administravimas – reklamuokite savo verslą ir pristatykite savo teikiamas paslaugas efektyviai!
Instagram paskyros priežiūra leis Jums įgyti pranašumą tarp savo konkurentų – būkite nuolat matomi ir pasiekiami savo potencialiems klientams, Instagram naudotojams!
Instagram verslo puslapio administravimas nesukels Jums papildomų rūpesčių – viskuo pasirūpinsime mes, nuo Instagram paskyros priežiūros iki Jūsų efektyvios reklamos Instagram paskyroje!

Youtube administravimas

Youtube paskyros administravimas

YOUTUBE reklama – puikus būdas SEO optimizacijai.
Video klipų kūrimas – populiari reklamos priemonė. Video klipai puikiai tinka pristatyti Jūsų įmonę ir teikiamas paslaugas.
Reklama YouTube kanale – tai ne tik video kūrimas, bet ir paslaugų aprašymas, pritaikymas Google paieškai bei vaizdo įrašų peržiūrų didinimas.
Domina reklama YouTube kanale? Parašykite mums ir mes pateiksime optimalų bei efektyvų sprendimo būdą.