Interneto svetainių kūrimas pigiau

Interneto puslapio-vizitinės kūrimas

Interneto puslapis-vizitinė tai maža internetinė svetainė, kurioje pateikiama išsami informacija apie verslo savininką: produktai, paslaugos, pranašumai, klientų apžvalgos, kontaktinė informacija.


Interneto svetainės kūrimas pigiau

Pagrindinė mūsų užduotis internetinio puslapio kūrime – išsamus ir aiškus Jūsų verslo pristatymas potencialiam klientui. Jūsų internetinę svetainę aplankys lankytojai, potenciali klientai iš įvairių šaltinių: kontekstinė reklama, socialiniai tinklai, paieškos sistemos. Kai kurie iš šių lankytojų susidomės Jūsų pasiūlymu arba teikiamomis prekėmis, paslaugomis bei įsigys produktą, arba paliks užklausimą.


Interneto svetainės kūrimas Vilniuje

Jeigu paprastų rekomandacijų iš draugų, kolegų ir patenkintų klientų nebeužtenka ir norite sulaukti daugiau klientų iš interneto, tuomet interneto sveitainės-vizitinės kūrimas tai pirmiausia, nuo ko reikėtų pradėti turint ribotą biudžetą arba mažą, trumpalaikį projektą.


Dažnas klausimas, kurį mes išgirstame: „Kodėl man reikia interneto svetainės-vizitinės kūrimo? Aš jau turiu puslapį socialiniame tinkle, per kur gaunu užsakymus“.

Mažos interneto svetainės kūrimas
Be abejonių, verslo puslapis socialiniuose tinkluose taip pat labai svarbus apektas norint pritraukti kuo daugiau potencialių klientų, bet interneto puslapis-vizitinė turi keletą pranašumų:

Paprastumas užsisakyti: tokio formato užsakymus priimame ir aptarnaujame itin greitai, kas ypatingai naudinga ir aktualu turintiems trumpalaikį verslo projektą arba norintiems greito rezultato.
Paprastumas naudoti: mažos interneto sveitainės-vizitinės atnaujinimas taip pat neužtrunka ilgai, tai norintiems atnaujinti, pridėti arba pašalinti informaciją, procesas vyks greitai ir paprastai.
Užsakymų srauto didinimas: internetinės sveitainės-vizitinės kūrimas padės Jums padidinti užsakymų skaičių ir padės atrodyti itin profesionaliai tarp kitų konkurentų.
Minimalios investicijos: mažo interneto puslapio kūrimas atliekamas pigiau už didesnių svetainių kūrimą.

Užsisakyti web svetainės kūrimo paslaugą dabar galite vos nuo 50 eurų, o atlikimo greitas ir rezultatas Jums maloniai nustebins!

Mūsų atliktų darbų pavyzdžius galite rasti čia.

Gauti pasiūlymą