Interneto svetainių kūrimas pigiau

Facebook sekėjų (like)

pirkimas ir didinimas

Jūsų skelbiamos publikacijos sulaukia mažai dėmesio? Tuomet rekomenduojame Jums padidinti Facebook sekėjų ir potencialių klientų skaičių!

Kaip padidinti Facebook sekėjų skaičių? Šį klausimą užduoda sau ir specialistams tikriausiai kiekvienas turintis savo verslo paskyrą Facebook vartotojas, kuris nori pritraukti daugiau Facebook sekėjų tam, kad jo siūlomas paslaugas ir prekes pamatytų kuo daugiau žmonių. Įprastai pritraukti naujų sekėjų užima daug laiko ir reikalauja labai daug žinių. Turite išmanyti visas socialinių tinklų paslaptis, skirti daug laisvo laiko savo paskyrai ir reklamuotis visais įmanomais būdais.

Tačiau galima patikėti šį klausimą specialistams ir per trumpiausią laikotarpį surinkti Facebook sekėjus, kurie padidins Jūsų verslo puslapio populiarumą, suteiks daugiau pasitikėjimo potencialiems klientams ir leis reklamuoti savo prekes vis didesnei auditorijai. Kaip gi taip padaryti ir kur kreiptis?


Facebook sekėjų pirkimas

Savo klientams siūlome padidinti Facebook paskyros auditoriją ir pritraukti nuo 1000 (ir daugiau) naujų sekėjų! Kaip yra suteikiama paslauga


Analizuojame Jūsų Facebook verslo paskyrą: dirbame sąžiningai ir atsakingai, todėl prieš atliekant Facebook fanų skaičiaus didinimo paslaugą, analizuojame Jūsų verslo paskyrą bei siūlomas paslaugas ir tik tuomet tiksliai galime nustatyti, ar galėsime suteikti naujų Facebook sekėjų pritraukimo paslaugą.
Dirbame tik su egzistuojančiomis verslo Facebook paskyromis: Jūsų verslo Facebook paskyra neturėtų būti visiškai nauja ir neturėti jokių įrašų, nuotraukų ir sekėjų. Taip mes negalėsime garantuoti, kad nauji sekėjai norės pamėgti naują ir nežinomą jiems puslapį. Taip pat atliekant šią paslaugą mes neregistruojame Jums naujos Facebook paskyros, šią paslaugą atliekame tik atskirai.
Sekėjus pritraukiame per vieną mėnesį: tūkstantį naujų Facebook sekėjų sulauksite vos per mėnesį laiko! Ir tai nėra pabaiga – vėliau Jūsų puslapį taip pat pamėgs mūsų pakviesti ir pritraukti vartotojai, taip dar labiau didinami Jūsų paskyros sekėjų skaičių, o Jūsų Facebook puslapis populiarės kiekvieną dieną!

Facebook sekėjų didinimas

Facebook puslapio sekėjų (like, fanų) pirkimo, pritraukimo kaina nuo € 200*!
Tikslesnę kainą galėsime Jums pateikti po Jūsų verslo Facebook paskyros analizavimo ir individualių poreikių išsiaiškinimo.


Dirbame Jums ir Jūsų sėkmei, todėl taikome pinigų grąžinimo garantiją!
Paslauga užsakyta, o rezultato nėra? To mūsų praktikoje dar nebuvo! Tačiau galite būti ramūs, nes jeigu toks atvejis ir pasitaikys – grąžinsime Jums pinigus.


Turite mažai laisvo laiko, tačiau suprantate, kaip svarbu tinkamai prižiūrėti savo verslo puslapius socialiniuose tinkluose? Domina Facebook ir kitų socialinių tinklų reklama? Parašykite mums ir gaukite patrauklų komercinį pasiūlymą! Facebook administravimo paslauga vos nuo € 20*!


Kaina nurodyta be PVM mokesčio.


Facebook sekėjų pritraukimas

Kodėl verta Facebook sekėjų pritraukimo klausimus patikėti savo srities specialistams specialistams? Deja, tačiau ieškant būtent šios paslaugos tiekėjo ir lyginant kainų pasiūlymus, klientai dažnai išsirenka pigiausius pasiūlymus ir tuomet tenka permokėti dvigubai, nes jeigu rezultatas ir yra, jis minimalus ir visiškai neatitinka tikrovės.
Ką siūlome mes?

Prie Jūsų paskyros sekėjų prisijungs nauji, realūs Facebook vartotojai: jokių fake paskyrų, tik realūs žmonės, aktyvūs vartotojai!
Lietuvos gyventojai, dauguma iš didmiesčių: savo paslaugas siūlote Lietuvoje? Tuomet tegul Jūsų puslapį pamėgs Lietuvos gyventojai, kuriems Jūsų teikiamos paslaugos ir parduodamos prekės bus aktualios ir naudingos!
Pilnamečiai asmenys: Jūsų puslapį pamėgs tik pilnamečiai asmenys.


Dar liko klausimų? Norite gauti savo Facebook sekėjų pirkimo pasiūlymą ir sužinoti galutinę kainą? Domina kitos reklamos paslaugos? Kreipkitės – mūsų specialistai mielai suteiks savo konsultaciją visais Facebook reklamos klausimais!

Gauti pasiūlymą

SOC. PASKYRŲ PRIEŽIŪRA:

Facebook administravimas

Facebook paskyros administravimas

FACEBOOK puslapio administravimas – ko gero, populiariausio socialinio tinklo priežiūros paslaugos.
Facebook priežiūra – tai vienas iš efektyviausių reklamos būdų. Reguliarios publikacijos ir naujienų skelbimas padės Jums pritraukti daugiau potencialių klientų.
Facebook administravimas nesukels Jums papildomų rūpesčių – viskuo pasirūpinsime mes! Domina reklama Facebook tinkle? Esame pasirengę pateikti optimalų bei efektingą sprendimo būdą!

Instagram priežiūra

Instagram paskyros administravimas

INSTAGRAM puslapio administravimas – reklamuokite savo verslą ir pristatykite savo teikiamas paslaugas efektyviai!
Instagram paskyros priežiūra leis Jums įgyti pranašumą tarp savo konkurentų – būkite nuolat matomi ir pasiekiami savo potencialiems klientams, Instagram naudotojams!
Instagram verslo puslapio administravimas nesukels Jums papildomų rūpesčių – viskuo pasirūpinsime mes, nuo Instagram paskyros priežiūros iki Jūsų efektyvios reklamos Instagram paskyroje!

Youtube administravimas

Youtube paskyros administravimas

YOUTUBE reklama – puikus būdas SEO optimizacijai.
Video klipų kūrimas – populiari reklamos priemonė. Video klipai puikiai tinka pristatyti Jūsų įmonę ir teikiamas paslaugas.
Reklama YouTube kanale – tai ne tik video kūrimas, bet ir paslaugų aprašymas, pritaikymas Google paieškai bei vaizdo įrašų peržiūrų didinimas.
Domina reklama YouTube kanale? Parašykite mums ir mes pateiksime optimalų bei efektyvų sprendimo būdą.