Vizitinės24 reklamos agentūra jungiasi prie Šiaulių banko iniciatyvos smulkiam verslui „PLANAS A“ ir yra pasirengusi teikti palankias bendradarbiavimo sąlygas, įskaitant įvairiausias nuolaidas mūsų teikiamoms reklamos paslaugoms.

NEMOKAMAI: PASIŪLYMAS REKLAMOS PLANO PARINKIMUI. Nemokama konsultacija su mūsų reklamos specialistais padės Jums parinkti optimaliausią reklamos strategiją Jūsų efektyvesniam verslui.

NUO €8: SPAUDOS PASLAUGOS. Pasirūpinsime, kad Jūsų verslo susitikimas praeitų sklandžiai. Vizitinės kortelės šiuolaikiniu dizainu ir kokybiška spauda, reklaminės skrajutės, plakatai ir kiti spaudos gaminiai padės Jums pristatyti savo veiklą išsamiau.

NUO €50: PASIŪLYMAS FIRMINIO STILIAUS SUKŪRIMUI. Profesionaliai sukurtas logotipas pagal naujas ir visame pasaulyje pripažintas tendencijas padės Jūsų verslui išskirti tarp konkurentų minios bei tapti lengviau įsimintinu bet kuriose reklamos plaftormose.

€100: EFEKTYVUS TINKLAPIO SUKŪRIMO PASIŪLYMAS. Pristatykite savo veiklą, papasakokite apie teikiamas paslaugas arba parduodamas prekes internete, tapkite geriau randami ir pritraukite didesnę potencialių klientų auditoriją.

SU -%10 NUOLAIDA: KITOS REKLAMOS PASLAUGOS. Turimo interneto svetainės analizė, SEO paslaugos, tekstų kūrimas, verslo fotosesija, interneto reklama ir daugelis kitų naudingų paslaugų verslui „PLANAS A“ dalyviams su -%10 nuolaida.

Reklamos paslaugos verslui Planas A