Konkurencija


Daug gamintojų gamina panašius produktus ir paslaugas. Dėl tokio pasirinkimo klientai dažnai renkasi tiesiog gražų paveikslą, suteikiantį daugiau pasitikėjimo. Taigi būtent prekės ženklo vizualinis stilius atspindins kokią firmą verta rinktis. Labai svarbu, kad logotipas keltų malonias emocijas ir asociacijas tikslinėje auditorijoje.


Logotipo kūrimas Vilniuje

UžsisakytiPasitikėjimas

Šis punktas yra glaudžiai susijęs su ankstesniu. Ne kiekvienas prekės ženklas turi savo originalų įmonės logotipą ir stilių. Tačiau būtent tai rodo, kad įmonė yra pasirengusi atkreipti dėmesį į smulkmenas. Jei Jums svarbi klientų pasitikėjimas, jums tikrai reikia gero logotipo. Prisiminkite, kaip dažnai patys perkate ką nors be aiškių identifikavimo ženklų. Logotipas yra produkto kokybės garantija, kurią suteikiate savo vartotojams.


Logotipų kūrimas Vilniuje

Mūsų portfolioEstetika

Vizualinis stilius – tai estetika ir grožis, juk mūsų akį pritraukia vizualinis grožis. Žinoma, mažai žmonių perka produktą vien dėl gražaus ženklinimo, tačiau tai visada yra maloni premija. Nors estetinė vertė yra subjektyvus dalykas, dabar yra daugybė tyrimų ir įrankių, leidžiančių sukurti geriausią logotipą jūsų tikslinei auditorijai.


Estetiško logotipo kūrimas

KAINOS

Logotipų kūrimo kaina priklauso nuo logotipo sudėtingumo, Užsakovo pageidavimų ir vizijos. Atnaujinimome logotipų sukūrimo pasiūlymus, dar daugiau eskizų už tą pačią kainą!

Logotipo kainos

Jūsų patogumui suteikiame nemokamą konsultaciją ir atsakome į visus rūpimus klausimus, o pigus logotipo kūrimas prasideda tik nuo € 150!