Vizitinės kortelės dydis


Neretai sulaukiame iš klientų klausimų – koks gali būti vizitinių kortelių dydis arba kokio dydžio vizitinę kortelę geriausia pasirinkti?
Atsakymas yra labai paprastas.


Kiekviena valstybė turi savo vizitinių kortelių dydžių standartus, tačiau mes rekomenduojame rinktis iš dviejų, labiausiai paplitusių, vizitinių kortelių variantų:
Standartinis vizitinių kortelių dydis Europoje tai 90x50 mm (9x5 cm).
Amerikoje paplitęs vizitinės kortelės dydis, tai 85x55 mm (8,5x5,5 cm).


Vizitinės kortelės dydis
Pasirinkę vieną iš aukščiau pateiktų variantų turėsite patruaklų vizitinių kortelių maketą o ir Jūsų vizitinė atitiks visus standarto matmenis.
Plačiau apie gamybąStandartinis vizitinės kortelės dydis – kodėl verta?

Gera yra išskirti bei būti individualiam ir nesusitapatinti su visuomene, tačiau neverta to daryti, kai yra nustatyti tam tikti standartai.
Jau ilgą laiką vizitinės kortelės griežtai yra gaminamos 90x50 mm arba 85x55 mm dydžio .
Jeigu norite, kad Jūsų vizitinė kortelė būtų akimirksniu pastebima, geriausia sukurti individualų maketą pagal šiuolaikines tendencijas, bet jos dydį palikti standartinį.
Prie standrartinio vizitinės kortelės dydžio puikiai dera standartinis vizitinių kortelių maketavimas!


Vizitinių kortelių dydis
Mūsų dizaineriai paruošė standartinius vizitinių kortelių šablonus. Išsirinkite Jums patikusį ir džiaukitės išskirtine vizitine kortele.
Maketas nemokamaiVizitinės kortelės paruošimas gamybai

Neverta pamiršti, kad ruošiamas failas gamybai privalo turėti užlaidas, t.y. Po 2 mm papildomai iš kiekvieno vizitinės kortelės krašto.
Svarbu! Vizitinės kortelės dydis pateikiamame makete spaudai turi būti 94x54 mm arba 89x59 mm (priklausomai nuo to, kokį standartinį dydį pasirinkote).

Kadangi neretai pjaustant vizitines korteles, pasitenka atvejų, kai peilis nušoka 1-2 mm. Paliktos užlaidos užtikrina saugią zoną vizitinių kortelių pjaustymui. Palikdami užlaidas vizitinių kortelių makete, išvengsite nepageidaujamų vizitinių kortelių maketo korekcijų.

Vizitinių kortelių gamyba Vilniuje – paslauga, norintiems turėti savo kokybiškas vizitines korteles geresnei komunikacijai su savo potencialiais klientais ir partneriais. Vizitinės kortelės dizainas turi išsiskirti iš minios ir pritraukti daugiau susižavėjusių žvilgsnių.


Vizitinės kortelės gamyba Vilniuje atliekama įskaitant maketavimo darbus (pagal pageidavimą ir spaudos reikalavimus) bei spaudos darbus. Įprastai kortelių gamybą Vilniuje atliekama greitai, per 1-3 darbo dienas. Skubantiems ir norintiems gauti užsakymą čia ir dabar siūlome pasinaudoti vizitinių kortelių gamyba skubiai paslaugomis.


Turite paruoštą vizitinės kortelės maketą?

Tuomet pasitikrinkite, ar jis atitinka reikalavimus.

Plačiau apie spaudą